Mieszkańcy Gironde, za niecały rok otworzy się C'PADEL KLUB, ośrodek padel, który będzie zlokalizowany 15 minut na północ od Bordeaux: La Rivière, Route Saint Antoine 33240 Virsac.

Klub będzie miał 6 torów nowej generacji o wysokości do 12 metrów, klimatyzowany bar/snack bar do dzielenia się, degustacji i zabawy przed, w trakcie i po meczach, ale także salę seminaryjną. Klub będzie prowadził działalność w zakresie transmisji wydarzeń sportowych, organizacji wieczorów tematycznych, koncertów i imprez integracyjnych...

VS'PADEL CLUB zadba o to, aby zapewnić Ci należytą opiekę i nauczyć Cię wszystkich wad tego sportu. W tym celu szkoła im padel zostaną wprowadzone w roku szkolnym 2025/2026. Oczywiście będzie można brać lekcje indywidualnie lub zbiorowo, niezależnie od Twojego poziomu i wieku.

Na stokach będą organizowane cotygodniowe zajęcia, takie jak turnieje rekreacyjne i zatwierdzone turnieje: coś, co będzie dla Ciebie wyzwaniem z przyjaciółmi, współpracownikami i rodziną.

VS'PADEL CLUB to projekt właśnie rodzinny: Cyndi i Cédric, uprawiający ten sport od kilku lat, postanowili pójść w tym zakresie dalej. Wyzwalacz, chęć podzielenia się tym z jak największą liczbą osób, ponieważ ten sport oferuje wiele naprawdę dobrych emocji i wrażeń.

Przyjmą Cię serdecznie i sprawią, że poczujesz się jak w domu. Aby śledzić postęp projektu i porozmawiać z Cyndi i Cédrikiem, dołącz do nich Konto na Instagramie.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !