Ósmy etap Cupra Padel-Point Tour nie pozostawi nikogo obojętnym, po raz kolejny. Spojrzenie wstecz na tę przełomową edycję największego amatorskiego toru w padel we Francji.

Jeśli czujesz, że wszystkie podsumowania Cupra wyglądają tak samo, to dlatego, że jak dotąd obwód działa bez zarzutu. Jeśli każde z wydań ma swój urok, to chyba ta edycja jest (na marginesie) od piramid) najbardziej wyróżnia się spośród swoich sióstr.

Powód ? Klub położony nad morzem, promieniujące słońce i niespotykany skład francuskich piłkarzy.

Klub-TC-Bandol-w-trybie CupraPadel-Point-Wieża

A ten ostatni z pewnością będzie punktem kulminacyjnym tego dnia, ponieważ ludzie tłumnie przybyli na mecz pokazowy pomiędzy Bastienem Blanqué (6. Francuz), Melissą Martin (4. Francuz), Elodie Invernon (3. Francuz) i Charlotte Soubré (6. Francuz). ). Innymi słowy, goście przyszli zobaczyć, co crème de la crème z padel Francuski w akcji.

Oprócz wystawy to przede wszystkim możliwość wzięcia udziału w „klinikach”, do których przychodzą ludzie. Zmierzenie się z tymi najlepszymi graczami nie jest możliwe każdego dnia. A tym bardziej w tych dość wyjątkowych warunkach gry. Jak powiedziała Melissa (Martin): „wszyscy dobrze się bawili, zarówno profesjonalni gracze, jak i amatorzy”. To właściwie podsumowuje fizjonomię tego wspaniałego dnia.

Ale czym jest Cupra Padel-Point Tour bez animacji? Wierni sobie, wzbudzą nie lada entuzjazm, zwłaszcza wśród najmłodszych, nigdy nie skąpi energii i zawsze lubiący zabawy i zabawy.

Za nimi dorośli nie byli odsunięci na boczny tor, ponieważ wszyscy byli obecni: czy to na Mistrzostwa Jednopunktowe, czy na długo wyczekiwaną loterię. Każdy chciał odejść z wieloma nagrodami, ale zawsze w dobrym nastroju, który charakteryzuje stan umysłu tej Cupry Padel-Point Tour.

Ostatecznie zawody zostały potraktowane przez graczy bardzo poważnie, ponieważ pomimo późnej godziny finału, każdy odda się ciałem i duszą, aby odejść z nagrodami przyznanymi zwycięzcom i zdobyć swoje miejsce w planowanych Finałach Mistrzowskich. Piramidy we wrześniu przyszłego roku.

Podsumowując, to kolejny udany krok dla Cupra Padel-Point Tour która naprawdę zaczyna wyrabiać sobie markę w krajobrazie padel Francuskim i nie tylko!

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.