Czas podsumować 9. edycję Cupra Padel-Point Tour które odbyło się w Beausoleil i które zakończyło się w ten weekend w wielkim stylu.

Festiwal Filmowy w Cannes ? Nie, Cupra Padel-Point Tour !

Gdybyśmy powiedzieli o osobowościach obecnych na tym etapie największego amatorskiego obwodu padel we Francji można by nam powiedzieć, że to festiwal w Cannes. Ale nie, to Cupra Padel-Point Tour co było jednym z miejsc na ten weekend. Florent Manaudou, Cyril Hanouna, Alix Collombon, a nawet Florent Sinama-Pongolle wszyscy poszli do tenis Padel Słońce uczestniczyć lub uczestniczyć w tym wielkim święcie padel amatorski i półprofesjonalny.

Forhend Florent Manaudou

Wszystkie te gwiazdy nie wymyśliły liczb, daleko im do tego! Florent Manaudou brał udział w meczu pokazowym obok Alix Collombon, Mélissy Martin i Zeusa Sancheza Serrano. Mistrz olimpijski z 2012 roku na 50 m stylem dowolnym również zadeklarował, że grał padel „kilkanaście razy w ciągu ostatnich 5 lat” (patrz wywiad: Florent Manaudou: „Mam duże nadzieje, że zobaczę padel na olimpiadzie ”), no cóż, nie wykonał żadnej roboty podczas meczu, nawet nagradzając nas 2-3 pysznie zdeponowanymi amortyzacjami, które rozpalą publiczność, która licznie przybyła na ten mecz.

Florent Manaudou Zeus Sanchez Melissa Martin Alix Collombon Cupra Padel Point Tour Beausoleil
Od lewej do prawej: Florent Manaudou, Zeus Sanchez, Melissa Martin, Alix Collombon

Drugą dużą atrakcją tego toru była para Melissa Martin/Cyril Hanouna. W połączeniu z P500 Gentlemen, para zrobi dobre wrażenie, ponieważ doszli do półfinału. Piękne pierwsze skojarzenie między facylitatorem a graczem, które pozwala wyobrazić sobie, że pewnego dnia będzie można zobaczyć ich ponownie grających razem.

Cyryl Hanouna i Melissa Martin Cupra Padel Point Tour Beausoleil

Przede wszystkim amatorski tor!

Zrozumiałeś już, że obecność gwiazd będzie miała dość rytm tego dziewiątego etapu obwodu. Ale Cupra Padel-Point Tour jest to przede wszystkim tor dla amatorów, a ci ostatni po raz kolejny włączyli się do gry i odpowiedzieli, zarówno w przypadku Mistrzostwa Jednopunktowego, jak i loterii. Wszyscy nadawali na tych samych falach, z chęcią miłego spędzenia czasu i wyjścia z prezentami (oczywiście).

Pomimo faktu, że gwiazdy nie zostały do ​​końca dnia, publiczność nalegała, aby cieszyć się wydarzeniem do końca, biorąc udział w zakończeniu zawodów i uczestnicząc w małych wydarzeniach, które sprawiają, że tor jest prawdziwą przestrzenią do życia samą w sobie .

W związku z ewolucją Cupra Padel Point Tour, jego formuły, która wydaje się coraz bardziej klarowna, i pozytywnych efektów ubocznych, które generuje, jest wystarczająco dużo, by popaść w zachwyt.

gracz na ziemi Cupra Padel Point Tour Beausoleil

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.