Cupra Padel-Point Tour Beausoleil: koniec klaskania!

Czas podsumować 9. edycję Cupra Padel-Point Tour które odbyło się w Beausoleil i które zakończyło się w ten weekend w wielkim stylu.

Festiwal Filmowy w Cannes ? Nie, Cupra Padel-Point Tour !

Gdybyśmy powiedzieli o osobowościach obecnych na tym etapie największego amatorskiego obwodu padel we Francji można by nam powiedzieć, że to festiwal w Cannes. Ale nie, to Cupra Padel-Point Tour co było jednym z miejsc na ten weekend. Florent Manaudou, Cyril Hanouna, Alix Collombon, a nawet Florent Sinama-Pongolle wszyscy poszli do tenis Padel Słońce uczestniczyć lub uczestniczyć w tym wielkim święcie padel amatorski i półprofesjonalny.

Alix Collombon
Cyril Hanouna

Wszystkie te gwiazdy nie wymyśliły liczb, daleko im do tego! Florent Manaudou brał udział w meczu pokazowym obok Alix Collombon, Mélissy Martin i Zeusa Sancheza Serrano. Mistrz olimpijski z 2012 roku na 50 m stylem dowolnym również zadeklarował, że grał padel „kilkanaście razy w ciągu ostatnich 5 lat” (patrz wywiad: Florent Manaudou: „Mam duże nadzieje, że zobaczę padel na olimpiadzie ”), no cóż, nie wykonał żadnej roboty podczas meczu, nawet nagradzając nas 2-3 pysznie zdeponowanymi amortyzacjami, które rozpalą publiczność, która licznie przybyła na ten mecz.

Od lewej do prawej: Florent Manaudou, Zeus Sanchez, Melissa Martin, Alix Collombon

Drugą dużą atrakcją tego toru była para Melissa Martin/Cyril Hanouna. W połączeniu z P500 Gentlemen, para zrobi dobre wrażenie, ponieważ doszli do półfinału. Piękne pierwsze skojarzenie między facylitatorem a graczem, które pozwala wyobrazić sobie, że pewnego dnia będzie można zobaczyć ich ponownie grających razem.

Przede wszystkim amatorski tor!

Zrozumiałeś już, że obecność gwiazd będzie miała dość rytm tego dziewiątego etapu obwodu. Ale Cupra Padel-Point Tour jest to przede wszystkim tor dla amatorów, a ci ostatni po raz kolejny włączyli się do gry i odpowiedzieli, zarówno w przypadku Mistrzostwa Jednopunktowego, jak i loterii. Wszyscy nadawali na tych samych falach, z chęcią miłego spędzenia czasu i wyjścia z prezentami (oczywiście).

Pomimo faktu, że gwiazdy nie zostały do ​​końca dnia, publiczność nalegała, aby cieszyć się wydarzeniem do końca, biorąc udział w zakończeniu zawodów i uczestnicząc w małych wydarzeniach, które sprawiają, że tor jest prawdziwą przestrzenią do życia samą w sobie .

W związku z ewolucją Cupra Padel Point Tour, jego formuły, która wydaje się coraz bardziej klarowna, i pozytywnych efektów ubocznych, które generuje, jest wystarczająco dużo, by popaść w zachwyt.

Zobacz komentarze

  • Miło by było mieć również wyniki, kompletną tabelę, a nie tylko newsy o udziale X czy Y. Nawet jeśli całkowicie rozumiem zainteresowanie widocznością i rozwojem naszego sportu, dziękuję za umieszczenie Twoje artykuły mniej blasku i trochę więcej padel ...

    • 100% zgadzam się, wygląda tak padel istnieje tylko przez profesjonalistów i ludzi... Jesteśmy blisko przedawkowania Hanouny!

Publié par
Nasser Hoverini