Mistrz olimpijski 2012 na 50 m stylem dowolnym, Florent Manaudou, będzie obecny w najbliższą sobotę w Beausoleil na Cupra Padel-Point Tour.

Jak powiedziałem w poprzednim artykule, ten weekend zapowiada się wyjątkowo na Cupra Padel-PointWieża !

Pływak zostaje dodany do listy osobistości, które wzięły udział w największym amatorskim biegu w padel we Francji, ale będzie interweniował w ten weekend jako „gość” na mecz pokazowy. Mecz pokazowy XXL, ponieważ zgromadzi Alix Collombon (francuski numer 1), Melissa Martin (francuski numer 4) oraz Zeus Sanchez Serrano (trener tenisa). Padel Soleil, obecny w previa na kilku turniejach APT od 2021 roku).

Wracając do francuskiego pływaka, który jest ambasadorem Cupra, nadal mógłby zapewnić lepszą widoczność toru „Cupra Padel-Point Tour” ale także w padel, W pewien sposób. Bardzo przywiązany do sportu w ogóle, nie omieszkał podekscytować swoją obecnością podczas 9. edycji amatorskiego toru na swoim Instagramie w ten piątek wieczorem. Ten, który ogłosił w wywiadzie dla Sport Buzz Business w kwietniu zeszłego roku, że „chce kroczyć ścieżką obok Alix Collombon (który jest również ambasadorem Cupra)” zostanie zatem obsłużony.

Do zobaczenia jutro od 13:30 na stokach tenis Padel Słońce zobaczyć grę Florenta Manaudou padel !

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.