Najbardziej amatorski tor we Francji po raz pierwszy pakuje swoje torby w Gironde, a program w ten weekend jest bardzo, bardzo intensywny!

To wydanie Bordeaux z Cupra Padel-Point Tour będzie niewątpliwie osobną edycją. Jak zapowiadaliśmy w poprzednim artykule, znajdziemy w szczególności Pablo Lijo, który zaszczyci nas swoją obecnością w najbliższą sobotę o 4Padel bordeaux ! Oprócz organizacji 44. na świecie, ten etap Cupra Padel-Point wyróżnia się na tle innych wyjątkowym formatem: męski P100 i damski P100 odbędą się w ten piątek wieczorem, potem P250 mężczyźni (który pojawia się na torze) odbędzie się w sobotę w godzinach 9:14-XNUMX:XNUMX.

Obecność Pablo Lijo będzie związana nie tylko z klinikami z amatorami. Rzeczywiście, weźmie również udział w prestiżowym meczu pokazowym, w którym spotkają się również Mélissa Martin, JT Peyrou i Amélie Detrivière.

Tradycyjne imprezy na torze będą oczywiście częścią tej edycji w Bordeaux, ku uciesze gości i entuzjastów jazdy na rowerze. padel.

Le programy

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.