To był bardzo pracowity dzień w klubie. Padelujęcie Caen-Mondeville. Jak wspomnieliśmy w poprzednim artykule, ten etap Cupra Padel-Point Tour obiecał nam wyjątkowy program. I nie umknęło!

Podczas gdy poranek rozpoczął się od startu kwalifikacyjnego do P500 o 9 rano, wszystko stopniowo układało się na swoim miejscu. Około dwunastu wybić w południe jednoczesne przybycie Jérémy'ego Scateny, Maxime'a Forcina i Toma Mitjany ogłosiło kolor. Mieliśmy gwarancję, że będziemy mieli prawo do niezwykłego spektaklu. Gdy tylko przybył, Jérémy Scatena nie zawahał się „wstrząsnąć” początkowym programem, aby uderzyć kilka piłek w towarzystwie Mélissy Martin z małymi dziećmi, dając im trwałe wspomnienia.

Ale potem dzień naprawdę się rozkręcił, wraz z rozpoczęciem sesji „klinicznych”. Te sesje PRO-AM, które zawsze odnosiły sukcesy od momentu uruchomienia toru, są takie i dzisiaj. Z prawdziwym napływem ludzi, którzy chcą natrzeć ramiona kremem z padel Francuzi, tacy jak Jérémy Scatena, Melissa Martin, Maxime Forcin i Tom Mitjana, panowała tam atmosfera. Pomiędzy dobrym humorem a chęcią wyrwania punktu tym najlepszym graczom wszystko było na miejscu, abyśmy mogli spędzić wspaniałe popołudnie.

Zaraz potem odbył się mecz pokazowy, który był prawdziwą rozkoszą dla miłośników padel, ponieważ gracze postanowili zepsuć podbitą od pierwszego punktu publiczność. Jérémy Scatena obiecał, że będzie nas leczył podczas wystawy podczas wywiadu przeprowadzonego przed meczem i tak też zrobił. Pod aplauzem zgromadzenia uwiedzionego spektaklem oferowanym na dworze, wystawa zakończyła się cudownie.

Animacje utrwaliły „tradycję”, którą teraz im przypisujemy na Cupra Padel-Point Tour, a w szczególności nie lada atrakcją Mistrzostwa One Point, które prawie nigdy nie zgromadziły tylu uczestników, co dzisiaj. Prawdziwy dar niebios dla organizatorów… ale przede wszystkim dla widzów.

Całe P100 odbyło się w najbliższą sobotę, 7 kwietnia i to duet złożony z Thibaulta i Edouarda wygrał tę edycję Cupra w Caen. Padel-Point Tour.

zwycięzcy-P100-Cupra-Padel-Tour-Caen-2022

Jeśli chodzi o P500, stół finałowy odbędzie się wyjątkowo w najbliższą niedzielę, 8 kwietnia, z programem: ósma, ćwierćfinały, półfinały i finał.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.