Po dwóch obiecujących pierwszych wydaniach, Cupra Padel-Point Tour odłóż walizki w Normandii, a to PadelShot de Caen, który będzie miał przyjemność powitać graczy.

Ta trzecia edycja toru zamierza pójść w ślady swoich poprzedników. Jeśli pokaz był tam podczas edycji paryskiej, to podczas edycji w Tuluzie, nie ma wątpliwości, że tak samo będzie w najbliższą sobotę 7 maja. Przede wszystkim dlatego, że będziemy mieli prawo na bardzo ekskluzywnym meczu pokazowym. Ale także dlatego, że program będzie atrakcyjny w formacie zbliżonym do tego, którego mogliście doświadczyć podczas edycji Casa Padel z: 1 P500 i 1 P100 Panowie. A wszystko to będzie połączone z równie rozrywkową rozrywką, z wielką nowością: Ping-Pong Point.

Le programy

9:14 – 500:XNUMX: mecze kwalifikacyjne PXNUMX

14:15 – XNUMX:XNUMX: Przychodnie/Pro-AM (z Melissą Martin, Jérémy Scatena, Thomasem Mitjaną i Maximem Forcinem)

14h : Animacje

  • Znajdź ekscytujące Mistrzostwa za jeden punkt, słynny turniej w 1 pkt. Z jedną tylko zasadą: przegrywasz, odchodzisz, wygrywasz, zostajesz
  • Le Padel Spuchnięty powróci, wraz z legendarnymi przebraniami, które pozwolą Ci grać jak najlepiej

15:XNUMX: Mecz wystawowy

16:XNUMX: Loteria : Z rakietami Wilsona, Pala Cupra, kartami podarunkowymi i innymi nagrodami będzie można znaleźć w tej wielkiej loterii

16:15: Rozrywka

  • Wyrzutnia piłek : Podejdź twarzą do rzucającego piłkę; wspomagany radą Melissy Martin (francuski nr 4)
  • Punkt ping-ponga : Ta sama koncepcja, co mistrzostwa w jednym punkcie, ale w tenisie stołowym
  • Rozrywka dla dzieci : Odkrycie Padel

17:100 Start PXNUMX

Zakończenie tego wspaniałego dnia zwieńczy wspaniały aperitif dla wszystkich!

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.