Cupra Padel Point kontynuuj jego Tour de France! A po przejściu szalony weekend w aglomeracji Saint-Etienne, nadchodzi nowa przygoda i tym razem dzieje się to w Charentes-Maritime, w La Rochelle.

Dwa tygodnie bez sceny Cupra Padel Point Tour minęło (ponieważ paryska edycja zaplanowana na zeszły weekend Piramid została przełożona z powodu złej pogody), ale największy amatorski tor we Francji powraca w ten weekend. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, La Rochelle będzie gospodarzem imprezy w najbliższą sobotę.

Bez zdradzania sprawdzonej receptury Cupra Padel-Point Tour zaoferuje oprócz swoich słynnych animacji, nie mniej niż 3 turnieje: 2 P 500 (M&F) i 1 P100 H.

Ale ten etap w La Rochelle będzie również okazją do znalezienia jednego z najatrakcyjniejszych atutów Cupry Padel Point Tour : powrót meczu pokazowego !

A ten będzie bardzo wysokiej jakości, ponieważ znajdziemy: JT Peyrou (Francuz nr 13), Melissa Martin (Francuz nr 4), Thomas Vanbauce (Francuz nr 14) i Amelie Detrivière (Francuz nr 4) . Mecz, który obiecuje i który bez wątpienia będzie świetną wizytówką dla padel !

Do zobaczenia w najbliższą sobotę 11 czerwca o godz.4Padel La Rochelle od 9 rano!

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.