Druga edycja Cupra Padel-Point Tour odbywające się w La Rochelle zakończyły się w najbliższą niedzielę, 12 czerwca. Okazja dla nas, aby wrócić ze szczegółami do tego wspaniałego etapu największego amatorskiego toru w padel we Francji.

Nowy format meczu

Choć ten piąty etap zakończył się sukcesem, to w przypadku tej edycji w La Rochelle zadanie było stosunkowo trudne: musieliśmy poradzić sobie równie dobrze, a nawet lepiej niż w Saint-Étienne (który był poprzednim etapem Tour). I po raz kolejny La Rochelle odpowiedziała.

Gdyby o sukcesie wydarzenia decydowała liczba wzbudzonych uśmiechów, ten etap w La Rochelle byłby uważany za punkt odniesienia w branży eventowej. We wspaniałym 4Padel La Rochelle, która jest zarówno halowa, jak i zewnętrzna, goście i zawodnicy przybyli licznie, aby obejrzeć mecze i wziąć udział w zajęciach. Jeśli chodzi o rywalizację, zostaliśmy potraktowani ciekawym i unikalnym formatem, który został dość dobrze przyjęty przez graczy: jeden zestaw 9 gier (format narzucony przed kwartą, półfinałami i finałami, które rozegrano w 2 zwycięskich setach po 6 gier).

” Święto padel "

Od Tombola, po Mistrzostwa One Point, poprzez rozrywkę dla dzieci i mecz pokazowy, wszystko zostało idealnie poskładane tak, że mamy tego ducha”padel” i dobre dziecko, które gwarantuje powodzenie etapu.

dziecko-volee-Cupra-Padel-Point-Wieża-La-Rochelle

A konkretnie mówiąc o meczu pokazowym, zgromadzi on znaczną liczbę widzów, którzy mogli być świadkami wyjątkowych punktów między Mélissą Martin, Amelią Détrivière, Thomasem Vanbauce i JT Peyrou. Ale nie tylko widzowie dobrze się bawili. Amelia w szczególności oświadczyła, że ​​widziała tego Cupra Padel-Point Tour “jak impreza padel(w wywiadzie, który można znaleźć: tutaj), co w dużym stopniu podsumowuje samą istotę tego toru i wygląd tego etapu w La Rochelle, który bez wątpienia zostanie w pamięci.

Mecz pokazowy Cupra PPT La Rochelle

Przerwa… potem Bordeaux?

Cupra Padel-Point odpocznie na zasłużony odpoczynek przed powrotem do stolicy Żyrondy: Bordeaux. Do zobaczenia za 3 tygodnie na nowe przygody na największym amatorskim torze w padel we Francji.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.