Z okazji Final Master of Cupra Padel-Point Tour w klubie Pyramids tor widział wielkie rzeczy dla graczy. Kto mówi o gali, mówi o zarobkach z gali.

Oprócz możliwości wzięcia udziału w licznych wydarzeniach z gwiazdami (zobacz artykuł), gracze biorący udział w P500 i P100 będą mieli okazję wygrać wyjątkowe nagrody. Zgodnie z zapowiedziami, największy amatorski tor na świecie padel chciałem, żeby ten Mistrzowski Finał był niezwykły. Z tej okazji upominki obiecane różnym zwycięzcom będą miały wyższy standard:

  • Podczas udanej loterii, która nigdy nie skąpi prezentów, będzie można wygrać bon podarunkowy o wartości 150 euro, ale to nie wszystko. Rzeczywiście, obwód zobaczył duży obraz, a także wszedł w grę: pobyt w ” słodkie szaleństwo "(tylko to) !
  • De plus wszyscy zwycięzcy turniejów (P500 H/P500 F i P100 H) będą mieli również szansę na wygranie bonu podarunkowego Padel-Point o wartości 150 euro
  • i wreszcie zwycięzca One Point Championship będzie miał szansę wygrać Pala Wilson Ultra Pro.

Te nagrody wystarczą, aby ci, którzy nie mogli wziąć udziału w tym 11 i ostatnim etapie Cupra, zzielenili się z zazdrości. Padel-Point Tour we Francji, która już zapowiada się niezapomniana.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.