Ósmy etap Cupra Padel Point Tour w najlepszym wydaniu! Z bardzo napiętym programem, ta edycja w Piramidach jest rodzajem świetnej próby przed Masters zaplanowanymi na to samo miejsce we wrześniu przyszłego roku.

Udany start!

Największy amatorski tor we Francji postanowił uczcić tę okazję w ten weekend! Po szczególnie udanej edycji Bordeaux, ten etap w Les Pyramides (klub w regionie paryskim) zamierza kontynuować tę samą tradycję.

Przede wszystkim możemy wspomnieć o liczbie turniejów zaplanowanych na ten weekend: 4. Tak, dobrze przeczytałeś, w programie są 4 turnieje z P500 mężczyzn, P500 Ladies, P100 Men i P100 Ladies. Kto mówi 4 turnieje, mówi dużo meczów. Stąd zainteresowanie wcześniejszym startem kwalifikacji, a wczorajszy koniec dnia poświęcony właśnie kwalifikacjom na męskie P500. Ponad czterdziestu zawodników zebrało się wczoraj na tę okazję, a wszystko w dobrej atmosferze.

Korzystając z tak dużej liczby graczy, ustanowiono Mistrzostwa Jednopunktowe, aby trochę odprężyć graczy i przynieść jeszcze więcej radości wszystkim sercom. A gracze, jak się wydaje, dobrze trzymali się imprezy, ponieważ według słów Mélissy Martin: niektórzy nawet uczestniczyli w animacji „piwo w ręku”. Dość powiedzieć, że zakład był raczej wygrany.

Gala w sobotę!

Wracając do dnia dzisiejszego, biorąc pod uwagę liczbę zaplanowanych meczów, rywalizacja może przerodzić się do wieczora ku uciesze miłośników padel kto będzie miał „coś do zobaczenia”. Jeśli chodzi o harmonogramy (które mogą ulec zmianie w zależności od przebiegu wydarzeń): finały P500 mężczyzn i P100 Kobiet zaplanowano o godzinie 14, finały P500 Kobiet i P100 mężczyzn około godziny 23.

Jak zawsze rozrywka będzie oczywiście integralną częścią dnia i będziesz miał okazję przeżyć ten dzień tak, jakbyś był na stronie. Instagram z Padel Magazine !

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.