10. i przedostatni etap Cupra Padel-Point Tour po raz kolejny okazał się wielkim sukcesem. Wróćmy szczegółowo do tego wspaniałego wydarzenia.

Płonąca publiczność, atmosfera szaleństwa

Dla tych, którzy mieli okazję czytać artykuł zapowiadający 10. etap Cupra Padel-Point Tour, okazuje się, że przewidzieliśmy, co wydarzy się w ten weekend.

Rekontekstualizacja: największy amatorski obwód w padel we Francji po raz pierwszy pakowała swoje torby w Bretanii, regionie zamieszkanym przez mieszkańców szczególnie słynących z entuzjazmu i dobrego życia. Nic więc dziwnego, że rzeczywiście wszystko poszło zgodnie z planem: Bretończycy trzymali się wartości Cupry Padel-Point Tour. Publiczność, która licznie przybyła na piątkowe kwalifikacje P500, rozpoczęła działania wojenne do późnych godzin nocnych… A jak powiedział jeden z uczestników tego wieczoru: „to była tylko rozgrzewka”.

Sobota była wyjątkowa. Rzeczywiście, ten dzień dał pierwsze miejsce zawodom (P500 H i P100 H&F), a publiczność bardzo dobrze zrozumiała przesłanie. Od godziny 11 przęsła Garden Rennes wyglądał jak jego nowojorski imiennik w „Madison Square Garden” (zaledwie kilka miejsc dalej). Zainwestowana w swoją misję stworzenia atmosfery wydarzenia, bretońska publiczność odegra decydującą rolę w sprawnym przebiegu tego wydarzenia. We wszystkich kluczowych momentach dnia ci ostatni będą odpowiadać: mecz pokazowy, loteria lub aperitif, oczywiście z umiarem.

Publiczność bierze udział w loterii Cupra Rennes

Spektakularna wystawa, zadowoleni gracze!

Kluczowym wydarzeniem tego dnia był bez wątpienia mecz pokazowy z udziałem Dylana Guicharda, Yanna Auradou, Vincenta Sapene i Melissy Martin. Ten mecz, przerywany wyjątkowymi punktami, spektakularnymi występami i podekscytowaną publicznością, okazał się wielkim sukcesem.

Podczas wywiad przeprowadzony tuż po jego meczu pokazowym, Dylan następnie zwierzył się, jak bardzo gracze dobrze się bawili podczas gry. Z punktu widzenia widzów obserwacja była prawie podobna: spotkanie było jednomyślne.

Animacje znów trafiły w sedno

Oprócz spotkań, które sprawiają, że serca graczy i gości biją szybciej, sama esencja Cupra Padel-Point Tour pochodzi z jego szczególnej atmosfery. I szczerze mówiąc, rozrywka nie była bez związku z dobrym nastrojem, który panował w zatokach Garden Rennes.

Tradycyjne zajęcia takie jak Mistrzostwa One Point, loteria fantowa czy warsztaty „odkrywcze” padel” dla dzieci spotkały się ze swoim zwykłym sukcesem, a nowicjusz również poradził sobie dobrze: Mistrzostwa One Pétanque Point.

One Point Petanque Championship Cupra PPT Rennes
Jednopunktowe Mistrzostwa Petanque

Od publiczności, przez atmosferę i grę, wszystkie składniki potrzebne do „udanego koktajlu” były obecne i dozowane z dokładnością i finezją, nagradzając nas przyjemnym weekendem.

Następna data: Ostatni Mistrz Piramid (17 września)

I edycja Cupra Padel-Point Tour we Francji wkrótce dobiega końca, a co lepsze niż Master Final zorganizowany w okazałym klubie Piramid, aby postawić punkt honoru w konkursie. 17 września może być już zablokowany w Twoim pamiętniku, jeśli chcesz wziąć udział w wyjątkowym pokazie wokół padel.

Więcej szczegółów wkrótce.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.