Cupra Padel-Point Tour Rennes – kusząca wystawa!

Le padel Francuski zostanie uhonorowany w tej 9. edycji Cupra Padel-Point Tour. Oprócz 3 wspaniałych konkursów, do których będziemy mieli prawo w ten weekend w Garden Rennes, szczególnie interesujący będzie mecz pokazowy.

Trochę nowości na Cupra Padel Point-Okrągły !

Gdybyśmy mogli już zrobić inwentaryzację Cupra Padel-Point Tourmożna powiedzieć, że gra pokazowa jest jednym z największych atutów toru. Rzeczywiście, amatorzy, a także goście są przez większość czasu zdumieni łatwością, jaką dają „zawodowi gracze”, gdy są w akcji.

A wśród nich nowy dzieciak: Dylan Guichard (obecny 36. francuski gracz), który jest jedną z wielkich obietnic padel Francuz, finalista ostatniego P2000 du Mas, który będzie chciał zachwycić widzów swoją pasją i siłą na boisku.

Wśród innych gości tego pokazowego meczu będzie również dwóch innych graczy, których znamy dość dobrze, bo są Yann Auradou (zwycięzca ostatniego P2000 na Mas de Perpignan i obecny na etapie Cupra Padel-Point Tour przy piramidach) i Melisa martin (zwycięzca ostatniej P2000 na Masie), który jest jedną z ważniejszych postaci pierwszej edycji Cupra Padel-Point Tour we Francji.

Szczególnie wyróżniająca się obsada, która zaoferuje publiczności wysokiej jakości widowisko Garden Rennes !

Kto jest czwartym graczem?

Oczywiście obecny będzie czwarty gracz, jednak jego tożsamość nie została jeszcze ujawniona. A może szansa na niespodziankę na najwyższym poziomie? Kto wie, czas na spekulacje w oczekiwaniu na oficjalne ogłoszenie tożsamości czwartego gracza.

Do zobaczenia w najbliższą sobotę w Garden Rennes od godziny 15:XNUMX, aby wziąć udział w tym spotkaniu.

Publié par
Nasser Hoverini