Drugi etap Cupra Padel-Point Tour które miało miejsce w Tuluzie Padel Klub, zakończył się w najbliższą sobotę 30 kwietnia. Pomiędzy rozrywką, meczem pokazowym i zawodami program był napięty. Powrót do tego wspaniałego dnia.

Po premierze z wielką fanfarą pierwszej edycji tego toru zorientowanego na amatorów, misja organizatorów polegała na tym, by zrobić tak samo lub lepiej niż to, co zostało wyprodukowane podczas inauguracji toru w Casa. Padel. Werdykt? Misja zakończyła się sukcesem. I genialnie.

Ale jak mogłoby być inaczej? W sercu wspaniałej Tuluzy Padel Klub, który ma na swoim koncie 14 krytych kortów, oprawa była w porządku. Ponadto turniej był prawie pełny: turniej P500 mężczyzn, turniej P100 mężczyzn i turniej P500 kobiet, w których łącznie wzięło udział 92 graczy. Na co więcej można liczyć?

Miła i dobroduszna atmosfera? Tak było w przypadku.

Pokaż na kortach? To też było to.

Dlatego zostaliśmy rozpieszczeni w tym drugim etapie Cupra Padel-Point Tour które miało miejsce w jednej z kołysek padel we Francji „różowe miasto”, potocznie zwane Tuluzą.

Wyniki

Jeśli impreza odniosła sukces ze względu na rozrywkę, długo wyczekiwaną loterię oraz mecz pokazowy, w którym mogliśmy wziąć udział, to nie zapominajmy o rywalizacji. Oto wyniki 3 turniejów, które odbyły się w Tuluzie Padel Kluby w ten weekend:

panowie

Turniej P100:

Zwycięstwo pary Jordan Bebiot/Jonathan Leridon, który wygrał z duetem Laurent Adouin/Cedric Fabre w finale.

Jordan Bebiot Jonathan LeridonP100 Cupra Padel Point Tour Toulouse 2022

Turniej P500:

To jest para złożona z Jean Dumartin i Baptiste Moura kto zwyciężył? Kevin Tournemire i Hicham Majdoubi. Zwycięstwo na wynik 6-4 6-4.

Jean Dumartin Baptiste Moura Cupra Padel Wycieczka po Tuluzie 2022

panie

Turniej P500:

To są Nada Majdoubi i Deborah Alquier kto zdobył tytuł, wygrywając z wynikiem 6-1 6-1 twarz Marina Hiriart i Manon Marcarie.

Nada Majdoubi Deborah Alquier Cupra Padel Point Tour Toulouse 2022
Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.