Drugi etap tego Cupra Padel-Point Tour wskazuje czubkiem nosa, a liczba uczestników tej edycji nie pozostawi Cię obojętnym!

Z ponad 100 graczami spodziewanymi jutroThe Tuluza Padel Klub zamierza zrobić wrażenie na tym nowym amatorskim torze. Tak, czytasz poprawnie, na torach będzie obecnych 100 graczy, z myślą o wyjściu z trofeami. W programie będą P500 i P100 Mężczyźni i Kobiety. Co w związku z tym oznacza 4 konkursy, a zatem jeszcze więcej zabawy i padel !

Nie ma wątpliwości, że będziemy mieć również prawo do publiczności, która odpowie na wezwanie, ponieważ przy więcej niż 4 konkursach, innymi słowy, będą mieli prawo do pokazu. Nie zapominając o animacjach, które z pewnością zachwycą publiczność!

Pierwsze mecze przy stole finałowym rozpoczną się w najbliższą sobotę 30 kwietnia od godziny 9:XNUMX, a ostateczne wyniki będą dostępne wyłącznie na Padel Magazine.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.