Co za sukces w tej pierwszej rundzie Cupra Padel-Point Tour 2022 w Casa Padel z pięknymi zwycięzcami, ale także wyjątkowymi ambasadorami obecnymi przez cały dzień.

Ten nowy format toru jest bardzo interesujący, ponieważ łączy najlepsze tricolory z najmłodszymi graczami z P100 i P500. Przedstawiciele Padel Point ogłosił kolor: „chcemy postawić na graczy rekreacyjnych, oferując PRO-AM z najlepszymi francuskimi graczami".

Zwycięstwo Alix Collombon padel point

Misja zrealizowana przez zespół Cupra/Padel-Point : gry, konkursy, turnieje, rozrywka i to wszystko w zaledwie dwa dni.

alicja padel casa padel padel point

Jeśli chodzi o wyniki, Jordan Allouis i Pierre Françoise wygrali w P100 ze słynną rodziną Chelli (Emmanuel i Jonathan), stowarzyszeniem ojciec/syn, takim jak lubimy. (7/6 6/4)

Po stronie P500 Clément Oudart i Matthieu Gonzalez musieli walczyć o przejście do końca turnieju przeciwko Damien Fave / Damien Lozano (7)

oudard gonzalez zwycięzca P500 casa padel wycieczka

Cupra Padel-Point Tour trwa od przyszłego tygodnia w innym dużym ośrodku padel : Tuluza Padel Klub. Uzyskaj dostęp do całego kalendarza ICI.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.