Cyril Hanouna: 276. francuski zawodnik w padel !

Czy Cyryl Hanouna został pierwszym ambasadorem padel Francuski ? Felietonista TPMP zajmuje 276 miejsce we Francji w oficjalna klasyfikacja Francuskiej Federacji Tenisowej.

Ranking uzyskany dzięki licznym turniejom rozgrywanym w całej Francji. Trzeba też przyznać, jakość partnerów, takich jak Teo Zapata, Dimitri Huet, Maxime Moreau czy Adrien Maigret, graczy, których poziom z konieczności ułatwia sprawę.

Wszyscy ci dobrzy gracze oddali się na usługi Cyryla Hanouny, aby umożliwić mu zdobycie tego słynnego top 300, który był w wizjerze gospodarza. Cel osiągnięty.

ale jak trafnie ujął to Nicolas Pernikoff, inny gracz z padel Zespołu TPMP podczas P2000 z Padel Linia horyzontu: “musisz umieć odnieść sukces w tym, co robi, ponieważ często jest graczem, na którego celują przeciwnicy".

Bardzo dobrą wiadomością jest to, że pozwala padel Francuzów stać na niespodziewaną kampanię promocyjną.

"Uwielbiam ten sport, zaprzyjaźniłam się, daje mi ogromną sympatię” wyjaśnił nam w Casa Padel.

Chcesz "narkoman”? Obejrzyj ten film!

Zobacz komentarze

  • To granica wstydu. Doskonale wiesz, że jak sugerujesz, ten ranking wynika tylko z tego, że „udaje mu się” grać z topowymi graczami. Wydaje mi się, że ci gracze również czerpią z tego pewne korzyści.
    To oczywiście sprawia, że ​​robi bardzo szybkie postępy w rankingach, ale nie w grze.To tak, jakbym grał w podwójnego tenisa z Monfilsem, Tsongą itp. Mimo skromnych 15/5 szybko znalazłbym się z bardzo dobrym poziomem (fikcyjnym) w deblu. Wymiot, zwłaszcza, że ​​pan Hanouna jest bardzo dumny z tego „przekrętu” i bez skrępowania się tym przechwala.

Publié par
Franck Binisti