Gwiezdny prezenter, obecnie 240. francuski gracz, podszedł do mikrofonu Padel magazyn po jego mecz pokazowy na Philippe Chatrier z okazji Greenweez Paris Premier Padel Major.

„W życiu każdy szuka kobiety, padel każdy szuka swojego leworęcznego”

Padel Magazine : Wtedy mówiliśmy, że dążenie do top 400, potem top 300… a teraz top 100… Jak daleko planujesz zajść?

Cyril Hanouna : „Top 100 moim zdaniem zajmie to trochę czasu! Tam wrócę do Hiszpanii, będę naprawdę trenował. Dobrze się bawię, czuję, że robię postępy i przede wszystkim znalazłem sobie 2-3 shoty. Zaczynam mieć pewne automatyzmy. 

Uwielbiałem grać z Benjaminem (Tison), bo to prawda, że ​​granie leworęcznym jest niesamowite. W życiu każdy szuka kobiety, padel każdy szuka swojego leworęcznego. Obecnie tego szukam. »

Dwa nowe programy wokół padel w telewizji !

Padel Magazine : Podczas swoich transmisji robisz fenomenalną reklamę tego sportu. Jaki jest następny krok na tym poziomie?

Cyril Hanouna : " Zrobimy Najlepsze 100 bramki czyli program który można znaleźć na antenach grupy Canal+ a w ten weekend miałem inny pomysł i to jest miarka do Padel Magazine : będę grał 24 godziny z rzędu o padel z moimi przyjaciółmi Johanem Bergeronem, Adrienem Maigretem, Benjaminem Tisonem… Zapytam też Maxa Moreau! Poproszę Francję o wyzwanie, będzie mnóstwo prezentów: wycieczki itp. Przez 24 godziny będę grał non stop i wszyscy Francuzi będą mogli przyjść i zmierzyć się ze mną. Wprowadzę to w życie w przyszłym roku (w 2023 r.) i wygrają prezenty, jeśli pokonają nas w super tie-breaku. »

Obejrzyj cały wywiad tutaj:

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.