Gospodarz Cyril Hanouna i zawodowy gracz Miguel Semmler mieli pracowity weekend w ramach serii „Objectif top 100”, której drugi sezon rozpoczął się w Padel Arena.

Później najnowszy P2000 z FFT Padel Tour 4Padel Tuluza-Colomiers, para francusko-hiszpańska obrała kierunek Agnetz za P500.

I dobra wiadomość dla Hanouny i Semmlera, udało im się dotrzeć do półfinału Agnetz Open po trudnym weekendzie w Tuluzie.

Normalnie, to był P2000, a tam poziom kur jest podniesiony. Fizyczny weekend Hiszpana, który wracał z Meksyku, gdzie grał jako ostatni Premier Padel Major sezonu.

Po trzech porażkach Tuluzy w piątkowy wieczór zespół Cyrila Hanouny przejął więc zarządzanie Agnetzem. Widzimy, że Hanouna daje sobie środki, aby osiągnąć swój cel, wejść do francuskiej Top 100. Rzeczywiście, animator ewoluuje wraz z graczami na wysokim poziomie, bierze udział w wielu turniejach, a także wyjeżdża na treningi do Hiszpanii, aby doskonalić swoją technikę i zdobywać doświadczenie. Wystarczy, aby to osiągnąć?

W każdym razie ten półfinał powinien dobrze wpłynąć na morale Cyryla, który choć jest „oburzony” przegrać, odblokowuje możliwą serię zwycięstw z Miguelem Semmlerem.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.