Sporadycznie przybycia światowego numer 1 Ale Galan w Casa Padel, Padel Magazine przeprowadził wywiad z Cyrylem Hanouną. Gospodarz telewizyjny otworzył się na temat swoich osobistych celów w padel. 

Franck Binisti: Widzimy Cię w P100, P250, czy wkrótce zobaczymy Cię w P500 lub P1000?

Cyryl Hanouna: „Rzeczywiście możemy mówić o P1000 na południu Francji, ale na razie nic nie jest pewne. Szczerze, to mi się podoba. Opowiem anegdotę: naprawdę się w to wkręciłem padel kiedy zobaczyłem jak grasz klub piramid. Grałeś z Thomasem Mitjaną i kiedy zobaczyłem, jak grasz, powiedziałem sobie, że chcę być taki jak oni. Cóż, to jeszcze nie jest sprawa, nie jestem na poziomie, ale pracuję. »

Franck Binisti: Czy możemy powiedzieć, że wytrwałeś i że pewnego dnia masz ambicję wzięcia udziału w mistrzostwach Francji padel ? 

Cyryl Hanouna: „O tak, nie poddaję się. Potem myślę, że i tak nie powinieneś śnić. Już teraz polegam na rankingu. Jeśli przyjadę do Top 400 francuskich, to jest ogromny. Chodzi o to, aby znaleźć się w czołowej 400 i oczywiście pozostać tam, ponieważ w przeciwnym razie jest to zbyt proste, grasz z dobrymi partnerami. Jeśli dostanę się do top 400, mam świetną imprezę, a top 300 to szaleństwo. 8000 osób, 4000 pudełek dźwiękowych, dzwonię do Davida Guetty, który jest moim przyjacielem, przyprowadzam wszystkich i trafiamy na pierwsze strony gazet Padel Magazine. Naprawdę cieszę się, że wybucha, jest też dobra atmosfera. W rzeczywistości poznałem wielu przyjaciół. »

Franck Binisti: Wiemy, że jesteś tenisistą, czy nadal grasz?

Cyryl Hanouna: „Całkowicie przestałem, już w ogóle nie gram. Musiało minąć rok, półtora, odkąd dotknąłem rakiety. Nie umiem tego wyjaśnić, ale już nie chcę, bardzo mi się to podoba padel Nie widzę sensu. Chyba już nie mogę grać. Obrzydliwe strzały to moja specjalność, chyba ten sport został stworzony dla mnie. (śmiech)"

Thomas Jay

Po prawie 15 latach kołysania się w tenisie, stałem się absolutnym fanem jego kuzyna, padel. Od prawie roku gonię za małą żółtą piłeczkę kolejną rakietą, ale z taką samą pasją! Z siedzibą w Lyonie, zamierzam zapoznać Cię lepiej z padel w regionie i na poziomie krajowym.