W ostatni weekend Cyril Hanouna dotarł do 1/8 finału P1000 de Chantilly wraz z Teodoro Zapatą, co przybliża go bardziej niż kiedykolwiek do Top 200.

Nawet jeśli nie miał odpowiedniego remisu, gdy spadł na rozstawienie numer jeden, Mitjana / Armagnac, gospodarz kanału C8 nadal korzystał z bardziej otwartego stołu tego P1000, aby zarejestrować 500 kluczowych punktów w kolejnym obliczeniu rankingu .

„Baba” ma w kwietniu 4475 punktów, a obecnie w czołowej 200 znajduje się 4605. Biorąc pod uwagę zasady dwunastu turniejów, z pewnością będzie w stanie zwiększyć swój wynik i może z powodzeniem zaznaczyć ten nowy etap w swojej wspinaczce do Top 100. I to na pewno nie koniec!

Rzeczywiście, najpierw przypominamy sobie, że miesiąc się nie skończył i że w ten weekend zbliża się P1000 w Saint-Priest. Cyril Hanouna może liczyć także na wsparcie najlepszych francuskich i międzynarodowych graczy, ale trzeba też powiedzieć, że w tej chwili w P1000 nie ma czołowych czołówek francuskiego rankingu. Wystarczająco, by kontynuować wspinaczkę?

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!