Bardzo obecny na torach ostatnio Cyril Hanouna zaoferuje 2 programy skoncentrowane na padel które będą dostępne już wkrótce!

Gospodarz telewizyjny którzy niedawno uczestniczyli w Cupra Padel-Point Tour Beausoleil obok Mélissy Martin, zdecydowanie wydaje się, że został dotknięty wirusem”padel”. Jak podano w tytule, Hanouna uruchomi dwa programy 100% padel który powinien zostać wyemitowany wkrótce.

Pierwszym programem jest „Objective Top 100”, program, który prześledzi podróż Hanouny na stoku w 2022 roku. Będzie to okazja do zapoznania się z „wnętrzami” jego występów (przygotowanie, podróże, oceny po zawodach). Program, który powinien być dostępny od pierwszego kwartału 2023 roku, a który będzie emitowany na platformie Mój kanał i może (informacje do pobrania pęsetą) również na C8.

Jeśli chodzi o drugi program, jest to znacznie mniej klasyczny format niż pierwszy, ponieważ będzie to „specjalny program”, w którym zobaczy Cyryl Hanouna bawić się w coś padel przez 24 godziny bez przerwy. Program powinien zgromadzić wiele celebrytów i zaoferuje możliwość każdemu, kto chce przyjść i rzucić mu wyzwanie na polu padel, z wieloma nagrodami do wygrania. Program nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale w nadchodzących miesiącach powinna się ona rozjaśnić.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.