Cyril Hanouna i Andrea Morlet są wielkimi zwycięzcami P100 of Padel Horyzont wygrywając 7-5 6-4 przeciwko parze Langlais / Weizman.

Zwycięstwo oczywiście nie takie jak inne, ponieważ pozwala gospodarzowi C8 wygrać swój pierwszy oficjalny turniej padel !

W Roland Garros wyjaśnił, że chce rozpocząć przygodę z zatwierdzonymi wydarzeniami. Nie wcześniej powiedziałem, niż skończyłem z tym konkursem, aby Padel Horizon 3.0 i zwycięstwo na koniec tego P100 z trenerem tenisa Stade Français Andreą Morlet.

Cyil Hanouna wygrywa P100 Padel Horyzont

Cyryl nie poprzestanie na tym. Wyjaśnił nam kilka dni temu, że chce zrobić wiele turniejów padel tego lata i przygotuj się na ten wielki mecz padel mieszkaj na C8 z Monfilsem naprzeciw Wawrinka / Pair.

Wiemy: jest pasjonatem padel. W szczególności gra regularnie dom Padel oraz w Klubie Piramid. Ma nadzieję, że będzie mógł szybko ewoluować w tym sporcie.

dziękuję Padel Horyzont! I dobra robota dla mojego kolegi z drużyny Andy'ego, który był potworny! Jest ogromny! Jestem jak szalony! I dziękuję, mój Jose i John Legal z Casa Padel co sprawiło, że pracowałem dobrze.

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.