Black Crown, hiszpańska marka, która w szczególności sponsoruje Martę Marrero, Eli Amatriain i Adrian Allemandi, świętuje swoje 10-lecie z Piton Limited.

Aby uczcić dziesięciolecie, Black Crown wypuszcza nową edycję swojej legendarnej rakiety Piton o nazwie Piton Limited. Ta flagowa rakieta marki na rok 2020 zawiera najnowsze innowacje, takie jak szorstka powierzchnia dla maksymalizacji efektów, oraz wyściełany pasek na nadgarstek najnowszej generacji.

To w środku znajdujemy największą różnicę, ponieważ ten Piton Limited jest wyposażony w zupełnie nową piankę SC White EVA większy komfort, i obecność 2 TB Eva w ramce, dla a poszerzony słodki punkt. Kształt pala pozostaje okrągły, co zapewnia maksymalną zwrotność.

Po bokach dwie warstwy z włókna szklanego o niskiej gęstości PitonGlass, pokrytej węglem 3k. W końcu mamy do czynienia z plikiem rakieta bardzo zwrotna i wygodna, tolerancyjna i nie pozbawiona wyjścia z piłki !

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!