Mały pojedynek między dwoma najczęściej sprzedawanymi wszechstronnymi modelami na początku 2020 roku: Black Crown Piton 8.0 i Kuikma PR 990 Hybrid Hard

- Z jednej strony Czarna Korona Piton 8.0 : rakieta Eli Amatriain, ale także Jose Antonio Garcia Diestro. To jest model najpotężniejszy i najbardziej sztywny znakmi. Okrągły kształt, ta pala daje doskonałą zwrotność i większą kontrolę w obronie. Zawiera piankę EVA średniej gęstości, gumka o profesjonalnej jakości, która zapewnia idealne połączenie wygody i precyzji.

Le 15k węgla zmieszanego z włóknem szklanym zaoferuje doskonały kompromis między mocą a mocą kulki. Podobnie jak w innych modelach marki, najsłodsze miejsce jest poszerzone, dla większej kontroli. Mamy więc do czynienia z wysokiej klasy rakietą, idealny dla atakujących, raczej sztywny i bardzo dobrze prowadzący.

- Z drugiej strony Kuikma Hybrid Hard : z pianką Gęsta czerń Eva, to pala w kształt kropli wody, zapewnia doskonałe połączenie precyzji, mocy i obsługi. Obecność szorstkiej powierzchni powinna zadowolić fanów efektów.

Na ramie podwójna rurka z węgla i węgiel 12k na twarzach, przyniesie ci sztywność, a zatem więcej mocy, ale także solidności. Poziom wagi to średnia z 372 gramów (+ -5). Dlatego model idealny dla graczy na dobrym poziomie, którzy chcą wyważona rakieta i sztywne czucie, z doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!