Hiszpańska marka Black Crown oferuje maski. Nowy pomysł, który pozwala na dostęp do ścieżek Padel lub poruszanie się w zdrowy sposób.

W Barcelonie, siedzibie marki Black Crown, zawsze szukamy innowacji. Nie mówimy o pala, paletero lub innych tkaninach, ale o akcesorium, którego wszyscy potrzebujemy w tym okresie: masce.

Hiszpania właśnie wprowadziła obowiązkowe stosowanie masek w przestrzeni publicznej. Aby nie wszyscy nosić tę samą chirurgiczną niebieską maskę, Black Crown oferuje 2 modele w kolorach marki, podpisane i wykonane z wysokiej jakości tkaniny.

Maska dostosowana do kształtów twarzy, utworzona przez wewnętrzną warstwę z polipropylenu, zewnętrzną warstwę z tkaniny poliestrowej i neoprenowej. Aby uniknąć uszkodzenia skóry, czarna korona oferuje wodoodporne wykończenie, które zapewnia większy komfort.

Ta maska ​​jest oczywiście wielokrotnego użytku, oddychająca i koniecznie można ją prać. Dostępne w wersji przezroczystej lub ciemnej.

Cena: € 11

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.