Black Crown oferuje wysokiej jakości palety i plecaki Padel, bez nadmiernych cen i pozwalając każdemu znaleźć szczęście!

Paleteros

Spokój"

Jest to wysokiej klasy paletero marki, używane w szczególności przez Martę Marrero, numer jeden na świecie.

Niezwykle funkcjonalny zawiera komora chłodnicza na 3 rakiety, dwie środkowe kieszenie, kieszeń na buty, druga na brudne pranie, bardzo mała kieszeń z boku na rzeczy osobiste, kolejna podobna do wnętrza, a nawet kieszeń chłodzona specjalnie na drinka. Zrobiono w wodoodporny materiał i oczywiście można go przenosić w plecaku, ten paletero naprawdę spełnia wszystkie wymagania!

Dostępne w kolorze czerwonym lub szarym. Zalecana cena detaliczna: 74 €. Wymiary: 60x40x32

Praca"

To paletero jest trochę tańsze i trochę przyjemniejsze dla marki. Bardziej kompaktowy, integruje wszystkie funkcje „Pracy”, z jedną kieszenią mniej i bez wodoodpornej tkaniny. Pozostaje ekonomiczną opcją z bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Dostępne w kamuflażu pomarańczowym, zielonym lub niebieskim. Zalecana cena detaliczna: 66 €. Wymiary: 55x35x34 cm

Plecaki

Black Crown oferuje bardzo kompaktowe plecaki do przenoszenia dwie Twoje rakiety śnieżne ze sobą, dzięki dużej komorze termicznej. W wodoodporny materiał, „Bit” to wysokiej jakości rozwiązanie dla tych, którzy lubią podróżować. Dzięki polarowemu plecowi, dużej środkowej kieszeni i przegródkom na rzeczy osobiste i buty, zapewni Ci komfort, funkcjonalność i jakość!

Dostępne w kolorze szarym, niebieskim i czerwonym. Zalecana cena detaliczna: 50 €

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!