Przewidywanie, jeden z kluczy do sukcesu w padel albo tenis, prawda? OSS Barcelona sprawia, że ​​skorzystasz z bardzo dobrego planu, jeśli zamierzasz odbyć staż padel w 2023 roku lub na rzecz Twoich bliskich.

W związku z Czarnym Piątkiem, 10% zniżki jest oferowany wszystkim zakup bonu podarunkowego na szkolenie padel czyli tenis w Barcelonie na rok 2023!

Uwaga, ta oferta jest ograniczona czasowo: zakupu należy dokonać między 21 listopada a 4 grudnia 2022 r.

Otwarte o każdej porze roku kursy padel i tenis w Barcelonie dostosują się do Twojej dostępności w 2023 roku szyte na miarę formuły od weekendu do całego tygodnia!

Nad morzem, w prestiżowym klubie skorzystaj spersonalizowane lekcje z hiszpańskimi trenerami, Z mecze wyzwań z lokalnymi graczami, oraz wiele innych usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb w ramach a Zespół francuskojęzyczny w trosce o sprawny przebieg stażu sportowego i pozasportowego!

Chcesz dowiedzieć się więcej o OSSTP, znajdź je na Padel Czasopismo:

https://padelmagazine.fr/ouisportspirit-stages-de-padel-a-barcelone

Kontakty i informacje

www.padelbarcelona.com

info@padelbarcelona.com

+34 617 584 392 / +33 6 79 38 16 36 (recepcja w języku francuskim, angielskim i hiszpańskim)

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.