Cześć Padel Akademia, wiesz ? ZA międzynarodowa akademia padla co pozwala się uczyć trenować w padlu za pośrednictwem niesamowitej platformy poświęconejnauczanie padla.

HELLO PADEL ACADEMY Założona w 2013 roku

Jasny Padel Akademia narodziła się w tym samym czasie co Padel Magazyn, ale w Londynie (Wielka Brytania) Mauri Andrini.

Akademia została stworzona, aby pomóc graczom i trenerom rozwijać ich umiejętności i potencjał w zakresie padla, zapewniając zasoby, które nie są łatwo dostępne w jednym miejscu.

HPA International oferuje wysokiej jakości kursy dla zawodników i trenerów na całym świecie. Założyciel i dyrektor, znany trener padla i zawodowy gracz padla, Mauricio Andrini, trenował w ponad 20 krajach w ciągu ostatnich 5 lat.

Treści wysokiej jakości

Akademia online oferuje dużą liczbę wysokiej jakości filmów. Aktualizacje są regularne. Aktywni subskrybenci często będą mieć nowe filmy i treści edukacyjne.

Różne kategorie filmów można znaleźć w sekcji „coaching wideo” z tematami podzielonymi na: kategorię gry, obronę, atak, trafienia i poziom gry. Oferuje również „programy edukacyjne”, listę filmów zaprojektowany do nauki progresywnej.

Już 3 akademie

W HELLO PADEL ACADEMY w ostatnich latach przeszkolono już ponad 450 trenerów za granicą, a także ponad 3.000 zawodników.

Obecnie poza Hiszpanią istnieją trzy akademie: HELLO PADEL ACADEMY w Holandii, Belgii i Anglii, aw planach jest włączenie innych krajów. Niemieckie i szwajcarskie stowarzyszenia Padel zdecydowały się zapewnić oficjalne szkolenie dla swoich instruktorów metodą Mauri Andrini i HELLO PADEL ACADEMY.

Jakby tego było mało, szkoła oferuje również lekcje padla na miejscu dla zawodników i trenerów z pięknej Barcelony. Tak, dobrze to przeczytałeś! Przyjedź i ciesz się słońcem, wspaniałą atmosferą i wspaniałym jedzeniem Barcelony, ucząc się padla z najlepszymi.

Uznany wynik

Mauri Andrini opisuje nam HPA:

Strona www.hellopadelacademy.com jest efektem wieloletniej pracy. Zaprojektowaliśmy go tak, aby wszyscy miłośnicy padla na całym świecie mieli dostęp do profesjonalnych szkoleń online poprzez wysokiej jakości filmy.

Po zasubskrybowaniu masz dostęp nie tylko do wszystkich potrzebnych treści, ale także do wszystkich comiesięcznych aktualizacji w miarę rozwoju tego wspaniałego sportu.

Wszystko to jest owocem mojej największej pasji i faktu, że mogę dzielić się swoją wiedzą z innymi pasjonatami padla.

więcej informacji

Oto wszystkie linki:
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.