W 6 i 7 June, klub Beausoleil zaproponował klub Padel homologowany przez 2eme (we Francuskiej Federacji Tenisowej) organizowany przez Kristinę Clément.

Tym razem mieliśmy tym razem kategorie 2: kobiety i mężczyźni.

Zarejestrowano pary graczy 30 (w tym 6 w kategorii kobiet).

Płaskowyż na bardzo wysokim poziomie złożony z wielu graczy wśród najlepszych francuskich graczy w obu dziewczynach niż mężczyzn.
Podczas fali wielkiego upału przez cały weekend gry odbywały się w najlepszych grach 9 bez reklam.

Po rozpoczęciu turnieju w pulach, najlepsze pary płci męskiej znaleziono logicznie 1 / 4 finał na dużej tablicy LUB oraz drugą i trzecią kury w tabeli SREBRNY.

Wielką niespodzianką była eliminacja jednej z ulubionych par Pastor / Haziza w ćwierćfinale po tym, jak prowadził 8 / 4 przeciwko Vinciguerrze Moreau (który ostatecznie wygrał 9 / 8).

[vision_pullquote style = "3" align = ""] Laurent Boulade w końcu znalazł drugiego pilota:

Jérome Ferrandez [/ vision_pullquote]

Drużyna Aix Boulade-Ferrandez udała się na Beausoleil ... Dobrze się z nimi wzięła, ponieważ w końcu wygrała turniej z bardzo doświadczoną drużyną Patrickiem Fouquet - Gilles David na wynik 6 / 3 6 / 4 w finale.

Laurent Boulade, jeden z najlepszych francuskich napastników, przez wiele lat walczył o znalezienie odpowiedniego zawodnika po lewej stronie. Jérôme Ferrandez przybywa we właściwym czasie i przynajmniej możemy powiedzieć, że zapewnia to swoim dwuręcznym bekhendem à la Pablo Lima. Myśleliśmy, że wyklują się wcześniej, zwłaszcza podczas Real Open Padel Klub ponad miesiąc temu. Ale dzień przed otwarciem para została zmuszona do przegranej, ponieważ Ferrandez wbił palec w skrzyżowanie dwóch okien widokowych ... Na szczęście więcej strachu niż szkody.

W tabeli SILVER Delaboudinière i Perrot z łatwością wygrywają stół przeciwko parze klubu Becker / Payret.

[vision_pullquote style = "3" align = ""] Damiano / Pironneau u góry [/ vision_pullquote]

W przypadku dziewcząt, ulubione pary Damiano / Pironneau były logicznie w finale przeciwko Godardowi / Sorelowi.

Następny homologowany turniej odbędzie się we wrześniu, aby ustąpić w czasie letnich i nocnych turniejów (mieszane rakiety śnieżne itp.).

Zespół Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.