W 6 i 7 June, klub Beausoleil zaproponował klub Padel homologowany przez 2eme (we Francuskiej Federacji Tenisowej) organizowany przez Kristinę Clément.

Tym razem mieliśmy tym razem kategorie 2: kobiety i mężczyźni.

Zarejestrowano pary graczy 30 (w tym 6 w kategorii kobiet).

Płaskowyż na bardzo wysokim poziomie złożony z wielu graczy wśród najlepszych francuskich graczy w obu dziewczynach niż mężczyzn.
Podczas fali wielkiego upału przez cały weekend gry odbywały się w najlepszych grach 9 bez reklam.

Po rozpoczęciu turnieju w pulach, najlepsze pary płci męskiej znaleziono logicznie 1 / 4 finał na dużej tablicy LUB oraz drugą i trzecią kury w tabeli SREBRNY.

Wielką niespodzianką była eliminacja jednej z ulubionych par Pastor / Haziza w ćwierćfinale po tym, jak prowadził 8 / 4 przeciwko Vinciguerrze Moreau (który ostatecznie wygrał 9 / 8).

[vision_pullquote style = "3" align = ""] Laurent Boulade w końcu znalazł drugiego pilota:

Jérome Ferrandez [/ vision_pullquote]

Drużyna Aix Boulade-Ferrandez udała się na Beausoleil ... Dobrze się z nimi wzięła, ponieważ w końcu wygrała turniej z bardzo doświadczoną drużyną Patrickiem Fouquet - Gilles David na wynik 6 / 3 6 / 4 w finale.

Laurent Boulade, jeden z najlepszych francuskich napastników, od wielu lat walczy o znalezienie odpowiedniego gracza po lewej stronie. Jerome Ferrandez przychodzi we właściwym czasie i możemy przynajmniej powiedzieć, że zapewnia dwoma plecami Pablo Lima. Myśleliśmy, że wyklują się wcześniej, szczególnie na Real Padel Club Open ponad miesiąc temu. Ale dzień przed Open para musiała stracić, ponieważ Ferrandez wbił palec w skrzyżowanie dwóch okien ... Na szczęście więcej strachu niż krzywdy.

W tabeli SILVER Delaboudinière i Perrot z łatwością wygrywają stół przeciwko parze klubu Becker / Payret.

[vision_pullquote style = "3" align = ""] Damiano / Pironneau u góry [/ vision_pullquote]

W przypadku dziewcząt, ulubione pary Damiano / Pironneau były logicznie w finale przeciwko Godardowi / Sorelowi.

Następny homologowany turniej odbędzie się we wrześniu, aby ustąpić w czasie letnich i nocnych turniejów (mieszane rakiety śnieżne itp.).

Zespół Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.