Jest jednym z graczy w tej chwili. Szwed Daniel Windahl łańcuchuje wybrane występy ze swoim partnerem Cristian German Gutiérrez, siostrzeniec niejakiego Sanyo…

Po półfinale w APT Padel Tour Monaco Master, potem runda XNUMX w Belgii, Daniel Windahl zostaje pierwszym Szwedem, który wejdzie do XNUMX/XNUMX finału Major de Premier Padel.

Ten, który przez kilka tygodni dzielił tor z Cristianem Germanem Gutiérrezem, w wieku 25 lat twierdzi, że jest jednym z najsolidniejszych graczy spoza światowej trójki (Argentyna, Hiszpania, Brazylia). W Rzymie Argentyńczyk i Szwed wygrali w równych setach Albę (3)/Vilariño (55) i Rico (107)/Zaratiegui (29): bardzo poważne występy!

Wykorzystując w pełni swoje mocne strony, którymi są wolej i smecz, ten były tenisista sprawia, że ​​puch przemawia ze szczytu swojego 90-metrowego metra. Wraz z metronomem Cristianem Gutiérrezem wydaje się, że jest w idealnych warunkach, aby kontynuować postępy .

Rozmawiał Lorenzo Lecci Lopez, cieszy się szybkimi warunkami Foro Italico, nie chce się tak dobrze zatrzymywać: „Jeśli trenuję od 5 do 6 godzin dziennie, to po to, aby uzyskać wyniki!” powiedział.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !