Nieco ponad dwa miesiące od Przez Padel Puchar 2022 , w świetle konkurencji i założyciela Via Padel : David Mateo.

Historia Via Padel Kubek to trochę "Ja też cię nie kocham"

„Pierwszą edycję zaplanowano na maj 2020. Wszystko było zamknięte: hotel, klub, restauracja, impreza… Poza tym był to już dla nas sukces, bo turniej się wyprzedał, ale przeszedł przez niego cholerny wirus… więc musieliśmy przełożyć to na 2021, ale znowu niemożliwe z powodu Covid...

Więc w tym roku mam nadzieję, że w końcu będzie właściwy!”

Przejąć

"Via Padel Cup to turniej drużynowy 4 (lub 5) z obowiązkową kobietą, jak Setteo Cup stworzony przez genialnego Thibaulta Perreona, którego tak bardzo kochamy!

Kiedy zdecydował się zatrzymać organizacje, powiedziałem sobie, że to okazja, by zająć się pochodnią. Zwłaszcza odkąd byłem byłym piłkarzem, zawsze lubiłem zawody drużynowe. To zmiana w stosunku do normalnych P500, w których nikt nie zachęca się nawzajem, a wszyscy chcą Twojej skóry! (śmiech)"

Jak działa Via Padel Kubek

Istnieją 3 kategorie: Star, Intermediate i Leisure, w sumie 24 drużyny. Mecz obejmuje debel mężczyzn + debel mieszany. W przypadku remisu dublet do wyboru.

Planowane są minimum cztery spotkania na drużynę, więc jest mnóstwo do zabawy, a także mnóstwo wolnego czasu na pójście do spa, na plażę lub gdzie indziej!

Różnica w turnieju lambda polega na tym, że wszyscy jedziemy razem na 3 dni do Lloret De Mar, aby grać, ale także imprezować! Bez punktów, bez presji, jedziemy na wakacje!

Myślę też, że od drugiego dnia zawodów niektórzy nie będą mieli oczu przed dziurami! (śmiech)

Pakiet obejmuje 2 noclegi w 4-gwiazdkowych hotelach z 2 śniadaniami i 4 posiłkami, w tym wieczór tapas w piątkowy wieczór w klubie.

Planujemy nagrodzić pierwsze 3 drużyny w każdej kategorii w ten sam sposób łącznie 6000 € w nagrodach.

Sklep Vincenta Bruneta i sklep internetowy „rakieta-padel.com” podaj nam ogromną pomocną dłoń! Dzięki Vincent!

Plakat-Przez-Padel-Puchar-Lloret-Del-Mar

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !