Dorian De Meyer i Thomas Vanbauce wygrali P1000 organizowany przez Viapadel w centralnej Padel z Perpignan w tę niedzielę.

W przeciwieństwie do Simona Boissé i Nicolasa Trancarta młodzi z Bordeaux mieli solidny mecz, aby powrócić po przegranym pierwszym secie. Ostatecznie wygrali 3/6 6/3 3/0, Simon Boissé, kontuzjowany w biodro, zmuszony do przejścia na emeryturę. Trzecie miejsce zajęła para Armagnac/Cancel, a Morillon i Sanchez zajęli czwarte miejsce.

De Meyer i Vanbauce, obaj po 16 w klasyfikacji, zdobyli zatem drugie P1000 w swojej młodej karierze (po Béziers w zeszłym roku). Po osiągnięciu finał w Limoges Puis w Dunkiercemieszkańcy Bordeaux nadal wspinają się po drabinie we Francji. Coraz bardziej stają się jedną z par do naśladowania i nie bylibyśmy zaskoczeni, widząc tych dwoje młodych ludzi w wieku odpowiednio 24 i 25 lat na nadchodzącym spotkaniu drużyny Francji.

Oprócz P1000 był też męski P250, damski P100, męski średniozaawansowany i damski rekreacyjny. Wszystkie wyniki weekendu oraz informacje dotyczące nadchodzących turniejów znajdziecie na Strona Via na Facebookupadel.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !