Po tym, jak w zeszłym roku byłem partnerem francuskiej sceny World Padel Tour w Tuluzie, Dziesięciobój powtórzyć w tym roku na torze Premier Padel ogłaszając, że jest to partnerski i oficjalny sklep BetClic P2 Premier Padel z Bordeaux. To wzmacnia jej pragnienie bycia głównym graczem na świecie padel i pozycjonowanie się jako specjalista w tym sporcie we Francji.

Ten międzynarodowy turniej odbędzie się w dniach 10-16 czerwca 2024 roku w Arkea Arena w Bordeaux i po raz pierwszy zobaczymy elitę padel świata w stolicy Żyrondy, dla naszej największej przyjemności.

Po wielkim sukcesie marki Kuikma i wydaniu nowej serii rakiet metalowych i karbonowych. Decathlon kontynuuje swoje silne zaangażowanie w ekosystem padel.

Oficjalny sklep turnieju, Decathlon, będzie posiadał duże stoisko o powierzchni 200 m2, na którym będzie można znaleźć zarówno markę Kuikma, jak i marki partnerskie takie jak m.in. Babolat, Bullpadel et Head. Będziesz mógł odkryć ich najnowsze modele w zakresie rakiet, butów, tekstyliów i akcesoriów. padel w świetnych cenach, a przede wszystkim znajdziesz wyłącznie oficjalną rakietę turnieju, innowacyjną Head Extreme One z niesamowitymi kosmetykami! Oficjalna tkanina Bullpadel, stworzony specjalnie na turniej w Bordeaux, również znajdzie się w centrum uwagi.

Misją Decathlonu jest nie tylko sprzedaż artykułów sportowych, ale także ożywianie emocji poprzez sport, dlatego zespół Decathlon zaproponuje Ci program zajęć na cały tydzień obejmujący zawody, liczne testy rakietowe, ale także lekcje tenisa padel prowadzone przez trenerów jej partnera, French Touch Academy prowadzonej przez Mario Cordero.  

Możesz także mieć taką szansę, przychodząc na ich stoisko, aby spotkać się i zrobić sobie zdjęcie z niektórymi swoimi graczami. padel ulubione, a dla niektórych może nawet uderzenie nimi kilku piłek…

Do zobaczenia w Bordeaux w czerwcu! 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !