Ledwo le Premier Padel Madryt P1 ukończony rozpoczyna się nowy turniej oficjalnego obwodu FIP: P1 w Mendozie w Argentynie.

Premier Padel przybywa po raz pierwszy do Ameryki Południowej! Rzeczywiście, Argentyna otrzyma w tym tygodniu najlepszych graczy padel na świecie. Jeśli żaden Francuz nie pojechał do Mendozy, zapiekanka padel będzie tam z jednym celem: zdetronizować Lebrona i Galana, którzy wygrali trzy z czterech turniejów na torze.

Znajdziemy kilka nowych par, jak Lucas Campagnolo / Agustin Gutiérrez, Edu Alonso / Juanlu Esbri czy Alvaro Cepero / Javier Valdés!

W przeciwieństwie do Madrytu Tapia i Gutiérrez znaleźli się tym razem w części stolikowej Paquito Navarro i Martina Di Nenno. I podobnie jak w Hiszpanii, w ćwierćfinale możemy mieć prawo do starcia Bela/Coello z Tapią/Gutiérrezem i Chingotto/Tello z Lebronem/Galanem.

Tabela, w której znajdziemy większość Argentyńczyków, znajdziecie tuż poniżej:

Dla tych, którzy chcieliby rzucić okiem na tabelę previa, jest to ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !