Alex Arroyo i Lucas Bergamini oddzielić już po kilku tygodniach! Ta para, która miała wejść do głównego losowania WPT, nigdy nie znalazła równowagi. Średni rekord 3 porażek za jedno zwycięstwo.

Porażka w drugiej rundzie previas z Garcią Morą / Raulem Marcosem oraz Arroyo i Bergamini postanowili rozdzielić swoje ścieżki.

„Spotkałem bardzo miłą osobę i zostały nam Mistrzostwa Hiszpanii!”, ogłoszenie Bergamini na swoim koncie na Instagramie. Brazylijczyk i Hiszpan będą więc mieli ostatnią szansę na Centrum Wizinka w tym tygodniu.

Lucas Bergamini nie przekazał jeszcze swojego kolejnego kolegę z drużyny, ale Salva Oria już zapowiedziała że będzie grał z Alexem Arroyo do końca sezonu.

Rozdział 2 dla Arroyo / Orii, którzy spróbują znaleźć pozytywne wyniki!

oria arroyo wpt

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.