Teraz kilka dni przed startem światKatar przygotowuje ostateczne szczegóły tego wspaniałego wydarzenia.

Oredoo jako partner wydarzenia

QTSBF i Ooredoo* świętowali swoje partnerstwo 4 listopada. Sekretarz Generalny Federacji Kataru QTSBF, Tariq Zainal, oraz Dyrektor Wykonawczy Ooredoo Katar, Thani al Malki, były oczywiście obecne na tej okazji.
W ramach tego partnerstwa Ooredoo będzie głównym sponsorem mistrzostw świata padel która odbędzie się w dniach 15-20 listopada w Międzynarodowym Kompleksie Tenisa i Squasha Khalifa.

Tariq Zainal nie omieszkał skomentować tego „Z przyjemnością ogłaszam, żeOoredoo będzie głównym sponsorem konkursu, ale także, że będzie „nazwą” konkursu. Korzystając z okazji serdecznie dziękuję Ooredoo wspierać padel i szukać długoterminowej relacji w nadchodzących latach. Jesteśmy przekonani, że mistrzostwa świata padel odniesie duży sukces i pomoże promować Doha jako centrum sportowe ”- powiedział urzędnik QTSBF.

* Ooredoo to firma telekomunikacyjna wywodząca się z Kataru, bardzo zainwestowana w świat sportu, która w szczególności sponsoruje PSG

„Konkurs będzie wyjątkowy”

Do przygotowań światów powrócił również prezydent katarskiej federacji, zapewniając nas, że „to będzie wyjątkowe wydarzenie z wieloma świetnymi graczami z różnych narodów. Przygotowania są na dobrej drodze i do tych mistrzostw świata podchodzimy z optymizm i nadzieję, że konkurencja będzie wyjątkowa ".

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.