Master My Padel Tour 2017 w Tuluzie Padel Klub nigdy nie przestaje nas zadziwiać oferowanym poziomem. Po raz kolejny z dziewczynami i chłopakami mieliśmy prawo do zamkniętych i trudnych meczów.

Po stronie kobiet Audrey Casanova i Géraldine Sorel pokonały Virginie Pironneau i Mélissę Martin w dwóch małych seriach.

Z drugiej strony to Marianne Vandaele i Lea Godalier poprowadzili bardzo ciężkie życie do mistrzów Francji w tytułach Alix Collombon i Jessica Ginier. W pierwszym secie Léa i Marianne świetnie zaczynają. Udało im się przełamać, szczególnie na 6 / 5, aby wygrać set. Ale Jess i Alix uporządkowali rzeczy, potem wrócili do zestawu 1 wszędzie, a następnie odpadli w zestawie 3e i wygrali mecz 5 / 7 6 / 2 6 / 4.

Będziemy czekać na panie: Ginier / Collombon Vs Casanova / Sorel.

Jeśli chodzi o mężczyzn, myśleliśmy, że w finale mieliśmy tradycyjną drużynę Blanque / Bergeron VS Scatena / Ritz ... ale to nie liczyło na zespoły „outsiderów”, takie jak Pierre-Etienne Morillon i Benjamin Tison, którzy doprowadzili Bastiena i Johna do ostatecznych granic. w końcu pokłonić się w zestawach 3, ale było ciężko! (2 / 6 6 / 46 / 3)

Z drugiej strony wybuchowy półfinał Scatena / Ritz vs. Moreau / Lepanse ... A oto nasza niespodzianka dnia, po rozpoczęciu gry uzależniona i pierwszym secie wygranym przez dwóch jeremy 7-6, Maxime Moreau i Loïc Le Panse wydało dużą grę, bardzo dużą grę, i wygrała całkiem suchą wygraną w zestawach 3 6 / 7 6 / 0 6 / 4.

Finał mężczyzn całkowicie niespotykany!

  • Finały damskie: 14h15
  • Finały Panowie: 14h30

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.