La Padel Business League to największa liga w padel dedykowane dla firm z przystankami we Francji i Belgii. Pierwsza edycja zgromadziła już sto firm na 1 scenach w całej Francji, a kolejna, od września 15 roku, zapowiada się jeszcze ważniejsza, ze w szczególności kilkoma scenami w Belgii.

Niektóre etapy będą teraz odbywać się w weekend zamiast wielotygodniowego formatu mistrzostw:

„Ideą tego nowego formatu jest sprawienie, by każdy etap był wydarzeniem samym w sobie. Zbieramy wszystkie firmy, aby rozegrać wszystkie mecze w ciągu dwóch dni, z bardzo miłym wieczorem i rozrywką, aby wzbogacić wrażenia.

Wyjaśnia Michael Kuzaj, założyciel Padel Liga Biznesu.


W kluczu etapów zawsze kwalifikacja na Mistrza, która odbędzie się w Esprit Padel w marcu 2023 r.

Wśród nowych klubów partnerskich pojawi się Country Club Padel w Aix-en-Provence lub Antwerpii Padel Klub w Antwerpii. Do przygody dołączyły również nowe firmy, a nie mniej: Orange, Total Energies, CIC, BNP Paribas, Legrand, Dell...

Sprawdź wszystkie daty i formaty dla każdego etapu na stronie:  https://padelbusinessleague.com/etapes/

Po co angażować swoją firmę w Padel Liga Biznesu

PROMUJ DOBRE SAMOPOCZUCIE SWOICH PRACOWNIKÓW

Badanie MEDEF i CNOSF pokazuje, że pracownicy regularnie uprawiający aktywność fizyczną zwiększają swoją produktywność o +6 do 9% i są o 30 do 40% mniej nieobecni*

ZWIĘKSZ SPÓJNOŚĆ ZESPOŁU

Le padel to idealny sport do zjednoczenia twoich żołnierzy! Wzmocnij więzi między pracownikami w zupełnie innym kontekście niż w firmie, wokół zabawnego i bardzo przystępnego sportu.

ROZWIJAJ SWOJĄ PROFESJONALNĄ SIEĆ

Twórz uprzywilejowane połączenia z drużynami, które spotykasz podczas meczów i wieczorów networkingowych. Wypełnij swoją książkę adresową i ciesz się wieloma korzyściami, uzyskując dostęp do pierwszej sieci biznesowej w całym padel: the Padel Klub Biznesu.

WZMOCNIJ WIZERUNEK KORPORACYJNY

Z dumą reprezentuj barwy swojej firmy, biorąc udział w innowacyjnym i międzynarodowym wyzwaniu sportowym

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział, wystarczy zebrać zespół od 2 do 6 pracowników, którzy będą reprezentować Twoją firmę, możesz też skomponować zespół z kolegami z tej samej branży. Przypominamy, że konkurencja jest mieszana i dostępna dla wszystkich poziomów: nawet początkujących!

Zarejestruj swoje drużyny online: www.padelbiznesliga.com

REJESTRACJE OGRANICZONE!

Nowa oferta Team Building Padel

A jeśli nie masz współpracownika, który nie zna padel, pozwól im to odkryć dzięki zabawnemu i oryginalnemu zespołowi!

Od 10 osób w całej Francji i Europie odkryj w 100% spersonalizowaną ofertę zgodnie z Twoimi potrzebami: padel i inne sporty, obiady, sala konferencyjna… Poznaj ofertę tutaj i skontaktuj się z zespołem PBL, aby uzyskać indywidualną wycenę.

Twój uprzywilejowany kontakt:

Julien Compigne

julien@twentybyten.com

+ 33 7 66 39 75 87

Blanche Cretinon

Początkowo pociągał mnie tenis, chcę się nim zainteresować padel odkryć różne ukryte strony tego sportu. Dlatego zdecydowałem się dołączyć do zespołu Padel Magazine. Do zobaczenia wkrótce na terenie!