To właśnie w palącym słońcu odbył się OPEN DE PADEL HEAD at the MAS to najtrudniejszy turniej roku. W sumie 62 drużyny z północy (Paryż, Laval) i południa (Nicea, Aix i Girone), ten turniej zapowiadał się na wysoką jakość i taki był.

W mężczyznach Pier GAUTHIER ostatecznie wygrał swój pierwszy turniej na masie, wspierany przez zawodnika José Luisa SALINES World Padel Tour. Finaliści byli jednak przerażający, ponieważ była to najlepsza para w prowincjie Girony. Sergi CURTO i Albert FAXEDAS. Jednak być może dla niektórych osób zaskoczonych para 100 Spanish% przechyla 7 / 6 6 / 3 w stosunku do pary francusko-hiszpańskiej.

Zwróć uwagę na doskonałą wydajność pary LAPOUGE / VEBER i CORBELLI / VINCIGUERA. Spośród 4 zgłoszonych w 100% hiszpańskich drużyn 3 odpadły w ćwierćfinale, co jest dowodem postępów w rozgrywce padel Francuski. Zespół HEAD był również dobrze reprezentowany z Pierre Etienne MORILLON i Laurent DE BARBEYRAC.

W dziewczynach Elodie DAMIANO i Déborah ALQUIER wygrały z lokalną parą Emmelien LAMBREGTS i Isabelle TRILLES.

W kategorii 2 odnotuj zwycięstwo braci LAGUARRIGUE przed Xavierem BONITEM i Kevinem CORCOYEM. U dziewcząt Sophie GALY i Stéphanie BIROSTE potwierdziły swoje postępy w stosunku do obiecującej pary Fiony LIGI i Claire LEFEVBRE.

W sobotę wielka impreza zgromadziła się blisko uczestników 70 wokół fideua i muzyki.

Zdecydowanie klub Mas ciągle nas zaskakuje!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.