W palącym słońcu OPEN DE PADEL HEAD odbył się podczas turnieju MAS roku. Z udziałem drużyn 62 z północy (Paryż, Laval) i południa (Nicea, Aix i Girona), ten turniej został ogłoszony bardzo dobrej jakości i tak było.

W mężczyznach Pier GAUTHIER ostatecznie wygrał swój pierwszy turniej na masie, wspierany przez zawodnika José Luisa SALINES World Padel Tour. Finaliści byli jednak przerażający, ponieważ była to najlepsza para w prowincjie Girony. Sergi CURTO i Albert FAXEDAS. Jednak być może dla niektórych osób zaskoczonych para 100 Spanish% przechyla 7 / 6 6 / 3 w stosunku do pary francusko-hiszpańskiej.

Zwróć uwagę na dobrą wydajność pary LAPOUGE / VEBER i CORBELLI / VINCIGUERA. Na 4 100 hiszpańskie zespoły zgłoszone 3 zostały wyeliminowane w finale 1 / 4, co dowodzi postępu francuskiego padla. Zespół HEAD był również dobrze reprezentowany przez Pierre'a Etienne MORILLON i Laurenta DE BARBEYRAC.

W dziewczynach Elodie DAMIANO i Déborah ALQUIER wygrały z lokalną parą Emmelien LAMBREGTS i Isabelle TRILLES.

W kategorii 2 odnotuj zwycięstwo braci LAGUARRIGUE przed Xavierem BONITEM i Kevinem CORCOYEM. U dziewcząt Sophie GALY i Stéphanie BIROSTE potwierdziły swoje postępy w stosunku do obiecującej pary Fiony LIGI i Claire LEFEVBRE.

W sobotę wielka impreza zgromadziła się blisko uczestników 70 wokół fideua i muzyki.

Zdecydowanie klub Mas ciągle nas zaskakuje!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.