las zakłady sportowe w padel  stanie się nawykiem wszystkich fanów, którzy kochają hazard.

Jak stwierdzono kilka dni temu, Unibet i Betclic mogłaby ulec pokusie przygody padel we Francji.

Dowiadujemy się, że w rzeczywistości mówi się, że wiele struktur zakładów sportowych myśli o utworzeniu formuły zakładów sportowych w padel między III semestr 3 i II semestr 2021.

Ślady na proponowanych formułach

Zakłady sportowe są zdefiniowane w padel nawet jeśli nadal niewiele wiemy o zasadach i dacie wprowadzenia tych zakładów.

Chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę, że informacje te ujawniono dla Padel Magazine nie zostały jeszcze ustalone ani ostatecznie potwierdzone i mogą nadal znacznie ewoluować. Są to głównie utwory. Twoje pomysły są mile widziane.

Według naszych informacji w tabeli znajduje się kilka formuł:

W tej chwili zakłady sportowe nie dotyczyłyby wydarzeń krajowych. Rzeczywiście, sport nie byłby „nie na tyle profesjonalny, aby otworzyć go na wydarzenia krajowe".

Jednak mistrzostwa krajowe (przykład: Mistrzostwa Francji, Hiszpanii, Włoch ...) mogą być otwarte dla zakładów, jeśli rozwój tego sportu będzie się utrzymywał.

Rodzaje zakładów byłyby w dużej mierze podobne do tego, co obecnie można znaleźć w tenisie. Ponieważ ten sport jest rozgrywany w parach, można stworzyć różne formuły wyłącznie dla padel.

APT i WPT jako liderzy

W tej chwili byłaby to kwestia otwarcia zakładów głównie na 2 obwody: World Padel Tour i APT Padel Wycieczka.

Nie jest to oczywiście niespodzianka, ponieważ są to obecnie dwa profesjonalne tory. WPT, obecnie tor wzorcowy, oferuje nam wyjątkowe obrazy od 2012/2013. Tak więc GOL i inne kanały telewizyjne w Europie zdecydowały się go nadać. Ale to nie koniec, w szeregach są też inni, w tym być może Bein Sport!

TRAFNY Padel Wspomniano również, że trasa jest otwarta do obstawiania. Zaskakujące, ponieważ ten obwód zdmuchuje dopiero swoją drugą świecę. To pokazuje, że tor ten naprawdę nabrał wymiaru międzynarodowego, nawet jeśli wciąż ma wszystko do udowodnienia. TRAFNY Padel Wycieczka jest podana „2 lata, aby być światowym punktem odniesienia„Jak wyjaśnił nam jej Prezes Fabrice Pastor.

Niektóre kategorie należące do Fip Tour może być również otwarta na zakłady online.

Na początku zakłady można było obstawiać tylko w ćwierćfinale. Trwa refleksja nad ich uruchomieniem od początku głównych tabel.

Do kiedy ?

Na razie bez daty i bez potwierdzenia. Ale znamy struktury sportowe w blokach startowych, aby przejąć ten rynek, który staje się coraz bardziej międzynarodowy.

Dla najbardziej optymistycznych mówimy o drugiej połowie 3 roku. Ale ani przez sekundę w to nie wierzymy. Po pierwsze, uczestnicy zakładów i rynek nie wydają się być gotowi do rozpoczęcia w ciągu kilku miesięcy. Wreszcie: z tym mieczem Damoklesa, jakim jest kryzys zdrowotny, który ma rozpocząć się w 2021 roku, byłby dość zaskakujący.

Ale z boomem w padel na całym świecie nie byłby to pierwszy raz, kiedy byliśmy zaskoczeni!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.