Firma Amali Properties z Dubaju zaprezentowała niedawno projekt ultraluksusowych rezydencji, w których znajdą się m.in. stoki narciarskie. padel Ruchomy.

Wyspa Amali Padel pływający Dubaj 2

Du padel wyspiarz pośród luksusu

Wyspa Amali, położona sześć minut łodzią od Dubaju, rozciąga się na ponad 1,2 miliona m² pomiędzy wyspami Urugwaj i Sao Paulo, które również są częścią projektu „Wyspy Świata”. Pomieszczą 24 wille w czterech różnych stylach, które zostaną wyposażone w luksusowe wyposażenie: od pięciu do siedmiu sypialni, taras na dachu, baseny, jacuzzi, kino, sauna, spa.

Wyspa Amali Padel pływający Dubaj 3

Wyspa zapewni mieszkańcom dostęp do budynku klubowego o powierzchni ponad 900 m², w tym kortów tenisowych padel pływaki zarezerwowane dla członków. W tym centralnym obszarze znajduje się między innymi pływające lądowisko dla helikopterów, przystań, palarnia cygar, tarasy do jogi i restauracja.

Wyspa Amali Padel pływający Dubaj 6

Aby zagrać na wyspie Amali, potrzeba było 12 milionów euro

Na zewnątrz każdej willi goście będą mieli również dostęp do garażu dla łodzi, obiektów do uprawiania sportów wodnych i prywatnej plaży o powierzchni 50 m² z pływającymi leżakami.

Jeśli chcesz uderzyć piłkę w najbardziej luksusowych warunkach na świecie, musisz uzbroić się w cierpliwość, ponieważ wyspa Amali zostanie ukończona w 2027 roku. Cena, jaką będziesz musiał zapłacić za willę, będzie wynosić od 50 milionów Dhs (12.700.000 euro) do 250 milionów Dhs (63.000.000 euro).

Wyspa Amali Padel pływający Dubaj 4
Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!