Po bardzo pracowitych Świętach Wielkanocnych, akademia padel z południa Francji, z siedzibą w Cap d'Agde, rozpoczyna swoje staże padel lata!

Jak ubiegłego roku, Julian Seurin, ambasador akademii, poprowadzi tygodniowe szkolenie. Data zostanie ogłoszona już wkrótce! Przez całe lato będziesz mógł wziąć udział w licznych turniejach i zajęciach: dwa turnieje w poniedziałek (od 21:18) i dwa turnieje w czwartek (od XNUMX:XNUMX).

Aby się zarejestrować, kliknij tutaj : https://www.billetweb.fr/pro/tennispadelcapdagde.

Staż

Kursy trwają dwa miesiące, od godz 24 czerwca do 24 sierpnia.

Różne opcje:

  • Kurs półintensywny : 2 godziny treningów rano od poniedziałku do piątku i 1h30 meczów w sobotę rano. Cena 320€
  • Intensywny kurs : 2 godziny treningu rano i 2 godziny po południu od poniedziałku do piątku oraz 1h30 meczów w sobotę rano, z wliczonymi posiłkami. Cena 520€

Grupy są podzielone według poziomu i Ty będziesz maksymalnie cztery osoby na działkę. Zajęcia będą nadzorowane przez zespół pięciu doświadczonych trenerów aby zapewnić Ci postęp, zarówno techniczny, jak i taktyczny. Wszystkie ujęcia padel omówimy w ciągu tygodnia!

Kurs French Touch Academy 2

Jakość infrastruktury

Klub ma 4 tory zewnętrzne et 4 torów wewnętrznych które pozwalają na zabawę niezależnie od warunków pogodowych! Hala wybudowana w 2021 roku pozwala na grę w chłodniejszych warunkach niż na zewnątrz, jednocześnie chroniąc się przed słońcem!

Dla zainteresowanych istnieje możliwość zapisów bezpośrednio na stronie Strona Akademii Francuskiego Dotyku !

W przypadku krótszych kursów, kursów weekendowych, kursów spersonalizowanych lub jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, możesz się skontaktować Mario Cordero au 06 50 75 25 68.