Jose Pedro Montalban et Diego Pascual Simon. Zapamiętaj te imiona! Ci dwaj młodzi Hiszpanie przepełnieni ambicjami lądują naAPT Padel Wycieczka aby stworzyć sensację. Spotykamy się z nimi przed wyjazdem do Paragwaju.

Lorenzo Lecci Lopez: Czy możesz przedstawić się w kilku słowach tym, którzy cię nie znają?

Josepe Montalban: „Cześć, ja jestem Josepe, Mam 18 lat, Mieszkam w Maladze i należę do Team Cartri, co bardzo nam pomaga w naszym projekcie! ”

Jose Pedro Montalban

Diego Pascual: "Też mam 18 lat też. Trenuję też do Malaga, w zespole José Antonio Solano, i oczywiście jestem również częścią Team Cartri, od 4 lat! „

Młodzi pionierzy

Lorenzo Lecci Lopez: Jesteś jednym z trzech najlepszych Hiszpanów i jednym z pierwszych Europejczyków, którzy zdecydowali się dołączyć do APT Padel Wieża. Dlaczego ten wybór?

Josepe Montalban: „Jesteśmy jednymi z pierwszych, którzy grają APT. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że otrzymaliśmy tak wielką pomoc od Monte Carlo i Amerykanina Padel Wieża."

Diego Pascual: „Myślę, że to dla nas wspaniała okazja, aby pokazać się całemu krajowi i wszystkim. To dla nas bardzo duża szansa ”.

Lorenzo Lecci Lopez: Jakie rzeczy może ci przynieść APT? Nadal będziemy Cię widzieć na World Padel Tour też?

Josepe Montalban: "TRAFNY jest teraz bardzo potężnym obwodem. Oba obwody są bardzo mocne. Poziomy gry są doskonałe w obu przypadkach. Zobaczysz nas na APT, a my będziemy nadal grać w WPT! ”

Diego Pascual: „Oba są bardzo dobrymi torami i mają kilka bardzo dobrych rzeczy. Bez wątpienia są to dwa najlepsze tory na świecie i cieszymy się, że możemy to zrobić graj na obu!"

Diego Pascual Cartri Thunder II

Wielkie ambicje

Lorenzo Lecci Lopez: Wejdziesz do biegania w rundzie XNUMX. Jak daleko można się dostać w zawodach APT?

Josepe Montalban: "Z odrobiną bóle porodowe i wytrwałość, wiemy, że to trudne, ale chcemy dotrzeć do ostatniego kwadratu. Jeśli gramy na naszym poziomie gry i jeśli stosujemy to, co robimy podczas treningu, jest to jasne możemy to zrobić".

Diego Pascual: „Myślę, że możemy się tam dostać pół i finał. Będą bardzo trudne mecze, ale będziemy walczyć, aby się tam dostać. To jest nasz cel i mamy nadzieję, że uda nam się osiągnąć najlepsze możliwe wyniki ”.

Lorenzo Lecci Lopez: Czy nie jesteś pod wrażeniem tej sytuacji, będąc tak młodym?

Josepe Montalban: „To już było lat, w których podróżujemy. To prawda, nigdy poza Hiszpanią, ale naprawdę tego chcemy. Nasze rodziny bardzo nas wspierałyi to tak, jakbyśmy mieli je po swojej stronie. To dla nas nowe wyzwanie i nie możemy się doczekać, aż to się zacznie".

Diego Pascual: „Jesteśmy bardzo młodzi, ale to nas nie zachwyca! Od 10 roku życia podróżujemy do Hiszpanii. Jesteśmy już do tego przyzwyczajeni!

Diego Pascual Simon

Do zobaczenia w środę 3 marca o 16:30 czasu lokalnego, aby wziąć udział w konkursie, potencjalnie przeciwko tej parze Scatena / Icardo. To byłby bardzo fajny plakat!

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.