Bardzo fajny projekt! To z Thomas Mersié i Kevin Cortes, dwóch mieszkańców Tuluzy, którzy pojadą do APT Padel Tour Belgium Otwarte dla pomóc stowarzyszeniu Dreams.

W Belgii, aby pomóc stowarzyszeniu Rêves

Zarejestrowano w APT Padel Tour Belgium Open, która odbędzie się w Liège od 12 do 18 kwietnia, Thomas Mersié i Kevin Cortes nie podróżują tylko dla przyjemności grania padel. Rzeczywiście idą tam z kilkoma celami, w tym z pomocą stowarzyszenie Sny której misją od 1994 roku jest spełnić marzenia bardzo ciężko chorych dzieci i młodzieży. W związku z tym obaj mężczyźni już zaplanowali przekazanie mu całej nagrody pieniężnej, którą otrzymają. Mają też nadzieję generować darowizny podczas tej podróży.

Logo stowarzyszenia REVES

Ale to nie wszystko ! Chcą też wysłać wiadomość : w życiu nigdy nie powinieneś przestać w to wierzyć:

„Jestem nauczycielem gotowania, a dawniej z chorobliwą otyłością zacząłem padel schudnąć, stał się prawdziwym nałogiem i teraz nie mogę się bez niego obejść. Dzięki padel Schudłam 25 kilogramów i pod koniec uwięzienia, wraz z moim przyjacielem Kevinem, zrealizowaliśmy marzenie: grę z mistrzem! Mieliśmy okazję rozegrać mecz z mistrzem Francji Bastienem Blanqué, który od tego czasu został przyjacielem. W mojej historii wszystko kręci się wokół snów i nigdy nie przestaje w nie wierzyć ! " wyjaśnia Thomas.

Marzenie, które może być przydatne dla innych

Jego partner Kevin Cortes, 30 lat, założyciel firmy zajmującej się doradztwem w zakresie podejmowania decyzji na rynku nieruchomości dla kupujących. jest również wrażliwy na dziecięce marzenia: „Chcieliśmy reprezentować stowarzyszenie i prawdą jest, że urzeczywistnianie marzeń dziecka z chorobą to coś, co przemawia do nas obojga”.

Dla dwóch przyjaciół, którzy mają świadomość, że na pewno nie wygrają turnieju, najważniejsze jest gdzie indziej: „Jeśli uda nam się skłonić stowarzyszenie do zebrania większej ilości funduszy i spełnienia kolejnych marzeń, to świetnie! Nie prosimy o więcej! Jeśli dobrze znany zawodnik na torze uzna to skojarzenie za interesujące, może będzie w stanie nadać mu większe znaczenie i kto wie, może spełnić marzenie malucha.… Wybraliśmy Dreams z moim partnerem Kevinem, ponieważ my również spełniamy marzenie i chcieliśmy, aby było przydatne dla innych. ”, kończy Thomas.

Chodzi o udział w puli nagród stowarzyszenia ICI !

Kevin Cortes Thomas Mersié padel tolosa

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !