Pomimo komplikacji stanu zdrowia we Francji i przymusowego anulowaniaMonaco Open, L "APT Padel Wycieczka dobrze się oświadczy dwa Open w Europie w kwietniu. Zarówno w Belgii !

voici le oficjalne wydanie APT Padel Wieża :

„Nowe środki zdrowotne przyjęte przez rząd francuski w walce z Covid 19 spowodowały anulowanie„Monaco Open spodziewany w przyszłym tygodniu. Szybka akcja rady dyrektorówAPT Padel Wycieczka umożliwiło włączenie nowego turnieju Cork Open, w tygodniu 18 do 25 kwietnia.

Nowe wymagania, które narzuci Francja, praktycznie uniemożliwiają graczom wjazd do kraju i właśnie z tego powodu turniej Monaco Open z kim musiał się bawić 4 do 11 kwietnia w klubie tenisowym Padel Soleil został odwołany. Taka ewentualność została przewidziana przez radę dyrektorów APT. Padel Wycieczka z powodu nagłych zmian w przepisach zdrowotnych w każdym kraju.

W obliczu tej sytuacji i dzięki wsparciu Federacji Belgijskiej zdecydowano się zorganizować dwa kolejne turnieje w Liège, jak to miało miejsce w Asuncion (Paragwaj).

L 'Belgian Open będzie postępować zgodnie z planem od 11 do 18 kwietnia, ale okres rejestracji zostanie przedłużony do piątku 2 kwietnia, a losowanie odbędzie się w sobotę 3.

Ponadto od dzisiaj rejestracje w domenie„Liege Openktóry zostanie obdarzony 35.000 euro cena i zostaną rozegrane 18 do 25 kwietnia, w tych samych pomieszczeniach oficjalnego klubu Bayards Sports i na centralnym boisku Manège de la Caserne Fonck.

Kierownictwo obwodu przeprasza za niedogodności, jakie ta decyzja może spowodować, ale żyjemy w czasach pandemii, w których zasady zmieniają się każdego dnia.
Naszym pierwszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim naszym graczom i personelowi w tych wyjątkowych chwilach. Dziękuję za zrozumienie.

Będziemy musieli poczekać kolejny tydzień, aby zobaczyć gwiazdyAPT Padel Wycieczka w akcji. Mecze będzie można śledzić na żywo na naszym kanale Youtube od środy 14 kwietnia ”

Pamiętaj, że nagroda pieniężna pozostaje niezmieniona, a najlepsi gracze APT będą obecni na obu turniejach. Jeśli chcesz zmierzyć się z crème de la crème APT Padel Wieża, którą możesz zapisz się na oba turnieje już dziś!

Padel Magazine będzie obecny na dwóch kolejnych wydarzeniach. Po raz pierwszy sprawimy, że doświadczysz tego podwójnego wydarzenia od wewnątrz APT na ziemi europejskiej. Dwa razy więcej emocji w Belgii!

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.