W Szwecji, Morze Sztokholmskie Padel nadal nas zaskakuje, oferując fanom padel dwa utwory padel że pływają w Sztokholmie. Dzięki Padel Junkiedajmy się uśpić tym lądom, które płyną w kilku zakątkach szwedzkiej stolicy.

Dla nas te korty są najbardziej niesamowite, jakie do tej pory widzieliśmy. To dwa niezwykłe i niepowtarzalne trasy, które przecinają Sztokholm.

Przeżycie tego to wspaniałe doświadczenie: padel na wodzie !

Technicznie rzecz biorąc, oba tereny płyną za pośrednictwem łodzi mieszkalnej, która krąży w samym sercu Sztokholmu. Ta wspaniała instalacja znajduje się latem w czterech kultowych miejscach Sztokholmu. Zaczyna się od Skeppsbron i zmierza w kierunku Marievik, Strandvägen i kończy swoją trasę w Norr Mälarstrand.

Pozwala to odkryć padel w najbardziej atrakcyjnych miejscach Sztokholmu.

Ideą tej pięknej instalacji są Marie Cossor i Leslie Cossor, którzy skupili się na ogólnej jakości wrażeń odwiedzających. W obiekcie znajduje się restauracja z otwartym tarasem i przepięknym widokiem na sztokholmskie krajobrazy.

Morze Sztokholmskie Padel oferuje indywidualne rezerwacje na imprezy firmowe, turnieje inauguracyjne lub inne imprezy towarzyskie. Obejmuje to również specjalnie dostosowane pakiety cateringowe i eventowe na każdą okazję.

Więcej informacji: Kontakt info@sthlmseapadel

Źródło: The Padel / Padel Junkie / Morze Sztokholmskie Padel

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.