W ten weekend Padel Attitude / Pad In zaproponował duży homologowany turniej padel złożony z par 25 z całej północnej Francji. Gracze Laval byli obecni z 4e 2015 na mistrzostwach Francji: Simon Boissé i Sam Devrand (Sport In Park), szczególnie gracze paryscy, w tym Sebastien Ruiz (The Padel Club de Bois d ') Arcy). Justin Garnier (Spot In) z Rennes związany Aymeric Meslin.

Przybycie lokalnej pary Romanowski / Dulion 6e do mistrzostw Francji wydawało się najlepiej uzbrojone, aby zablokować drogę do rozstawionego turnieju nr 1 i wygrać turniej. Ale bez zaskoczenia i powagi Devrand / Boissé wygrywa ten turniej.

Duże luki w fazie kurnej

Żadnych niespodzianek w fazie puli, ponieważ wszyscy rozstawieni z łatwością wygrywali mecze. Widzieliśmy różnice, które mogą występować u kur. Prawdopodobnie w perspektywie średnioterminowej odbędą się takie kategorie turniejów jak w Hiszpanii, aby uniknąć tak istotnych różnic.

Devrand / Boissé i Romanowski / Dulion nad walką

Od ćwierćfinału mecze są wyrównane i zaczynają się wielkie pary. Wreszcie prawie dla wszystkich, ponieważ turniej seed 1 ° spowoduje poważne 9 / 0 dla lokalnej pary Plisson / Leconte.

Z drugiej strony para Garnier / Meslin udało się ocalić kilka piłek podczas przerwy w remisie na 8 wszędzie przeciwko drugiej lokalnej parze Fievet / Destombes. Zdecydowanie gra dnia.

Logicznie, i nawet jeśli kurs nie był łatwy, szczególnie w półfinałach, najlepsze pary na papierze są w finale.

Mecz jest skomplikowany dla pary pochodzącej z Valencienne i reprezentującej kolory klubu. Szybko przeprowadzony 3 / 1, do rozbicia Romanowskiego / Duliona potrzeba dużo energii. Problem: Boisse / Dervrand nie modli się o przebudzenie po przebudzeniu i poprowadzenie 7 / 5. Pomimo pewnych ruchów, które próbują podnieść, francuski 4 wygrał Open Padel Attitude / Pad In.

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.