Martin Di Nenno i Paquito Navarro byli w konferencja prasowa po zwycięstwie w ćwierćfinale Ooredoo Major 2022. Argentyńczyk reaguje na oświadczenie o World Padel Tour.

« Jakbyśmy gonili za pieniędzmi »

Dziennikarze Padel Magazine skorzystał z okazji tej konferencji prasowej, aby uzyskać reakcję graczy na najnowszy komunikat prasowy z World Padel Tour.

W komunikacie prasowym WPT stwierdza, że: „planuje zaktualizować bieżące kwoty nagród o 3 (Open) i 5 (Master) z tego samego roku."

W tej części Martin Di Nenno jest stanowczy:

„Te słowa sugerują, że gracze są najemnikamii że gonimy za pieniędzmi, ale jest odwrotnie: nie tylko o tym myślimy. Chcemy, oprócz lepszych nagród pieniężnych, lepszych warunków w wielu dziedzinach. Myślę że padel jest gotów stawić im czoła.”

„Pozostajemy skoncentrowani na padelci, którzy będą musieli walczyć z World Padel Tour, to są nasi prawnicy”, podsumowuje Argentyńczyk na ten temat.

navarro paquito katar smash

Naprawdę nie lubimy otrzymywać tych listów

Zapytany w ten sam temat, Paquito Navarro również zareagował. Oprócz komunikatu prasowego WPT wysłało także list do graczy.

„Zawsze jestem szczery i będę. Nie lubimy otrzymywać tego rodzaju listów. To, co umiemy robić, to grać padel i tego właśnie chcemy.”

„Rozumiemy, że WPT walczy. Działają jak firma. My, gracze, walczymy, by być wolnymi i nie należeć do nikogo”.

Na koniec Paquito Navarro wyraził to, co najbardziej podobało mu się w tym turnieju: „To wyjątkowy przekaz w mediach. W ten sposób padel będzie rosła wszędzie”.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !